Znikające prywatne wiadomości?

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Pan P
Sous-lieutenant
Posty: 384
Rejestracja: poniedziałek, 2 stycznia 2006, 15:06
Lokalizacja: Police

Znikające prywatne wiadomości?

Post autor: Pan P »

Dostalem majla informujacego o otrzymaniu nowej prywatnej wiadomosci, wlaze na skrzynke, a tu pustki zadnej nowej, ostatnia z zeszlego dnia.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3966 times
Been thanked: 2526 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Jeśli autor skasował PW, to jest to możliwe. Wtedy mail po wysłaniu zaraz poszedł i jego już nie można cofnąć, ale wiadomości nie ma jeżeli została skasowana. Jeśli coś jeszcze jest, to pytaj Panzerfana, ja innych możliwości nie widzę. Możesz potrenować :wink:
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Cyber Stefan
Sous-lieutenant
Posty: 368
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:40
Lokalizacja: Słobity/Toruń

Post autor: Cyber Stefan »

Podobna sytuacja, byla jak Preclo odszedl. Wyslal prywatne wiadomosci, a ze konto jego zostalo zlikwidowane to te wiadomosci nie doszly (jesli ktos nie sprawdzil wystarczajaco szybko). Tez sie dziwilem wtedy, ale pozniej sie dowiedzialem o co chodzilo.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3966 times
Been thanked: 2526 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Co do tych wiadomości, bo umknął mi jakoś ostatni post Cybera. Żeby nie było wątpliwości - nikt stąd nie zniknął ostatnio, nie wiem naprawdę skąd to się mogło wziąć, ja przecież wglądu w nie nie mam - działają dokładnie takie same mechanizmy jak na innych forach, a ja nie jestem informatykiem ani w zasadzie nikt z nas. Można założyć próbne forum i sprawdzić, jakby co Panzerfan ma jakieś próbne forum. Na starym forum np. pamiętam, że Cyberowi nie wysyłało powiadomienia o nowych PW i też nie wiedzieliśmy skąd, może coś w bazach danych...

A trochę z innej beczki: można różne dziwne rzeczy robić, np. można wysłać do siebie samego PW :) . Raz przez pomyłkę wysłałem, stąd wiem. Nawiasem mówiąc dobry sposób na utrwalenie sobie pewnych rzeczy :) .
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Cyber Stefan
Sous-lieutenant
Posty: 368
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:40
Lokalizacja: Słobity/Toruń

Post autor: Cyber Stefan »

Sam tez do siebie wysylalem pare razy jak sie bardzo spieszylem a dostalem jakas wazna wiadomosc, ktorej nie moglem inaczej zapisac ;)

Dobrze pamietasz, ze nie dochodzily powiadomienia.

Mysle jednak, ze w tym przypadku autor po prostu skasowal to co napisal...
Awatar użytkownika
Andy
Grossadmiral
Posty: 9508
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Andy »

Raleen pisze:można wysłac do siebie samego PW :) . Raz przez pomyłkę wysłałem
I co, doszedł? :wink:
Never in the field of human conflict has so much been owed by so many to so few...
Premier Winston Churchill, 20 sierpnia 1940 r.
...and for so little.
Porucznik pilot Michael Appleby, dzienny żołd 14 szylingów i 6 pensów
Awatar użytkownika
Cyber Stefan
Sous-lieutenant
Posty: 368
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:40
Lokalizacja: Słobity/Toruń

Post autor: Cyber Stefan »

Do mnie dochodzily ;)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3966 times
Been thanked: 2526 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Jasne, sam spróbuj wysłac do siebie :)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Nico
Général de Division
Posty: 3838
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 10:50

Post autor: Nico »

Powolajmy bezstronna komisje d/s zagubionych postow ;) ?
Niech żyje Napoleon! - wołaj ludzie tkliwy
niech żyje po tysiąc lat (kto z nas będzie żywy),
Niech Polak ostatni z tym czuciem umiera
A hasło: Napoleon! niech mu usta zwiera!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”