Reorganizacja forum

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43377
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3943 times
Been thanked: 2509 times
Kontakt:

Reorganizacja forum

Post autor: Raleen »

Planuję:

1. Zmianę układu forum w ten sposób, że wrzucę wszystkie działy o planszówkach wojennych do jednej kategorii Planszówki albo Planszówki historyczne. Do tej pory były kategorie dla poszczególnych epok i nowym osobom na pierwszy rzut oka zdawało się, że większość forum poświęcona jest historii. I pytanie do Was: Jak nazwać tą jedną wspólną kategorię :?: I w ogóle co o tym sądzicie :?:

2. Zmianę opisów działów, bo te, które są wydają mi się trochę nudnawe. Czasem nowe opisy będą dłuższe od dotychczasowych...

Czekam na opinie 8-)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Mariusz
Adjoint
Posty: 733
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:53
Lokalizacja: Warszawa/Bruksela
Has thanked: 65 times
Been thanked: 28 times

Post autor: Mariusz »

Popieram scalenie działów w jedną kategorię.

Pierwsze jaskółki nowych opisów wyglądają apetycznie! ;)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43377
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3943 times
Been thanked: 2509 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Zgodnie z zapowiedziami połączyłem w jedną kategorię działy o planszówkach.

Czekam na opinie. Jeśli macie jakieś propozycje opisów, to mile widziane 8-) Byle nie było nudno.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Nico
Général de Division
Posty: 3838
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 10:50

Post autor: Nico »

Jest lepiej, sprawniej, ciekawiej, a wszystko to dzieki wspanialemu organizatorowi Raleenowi :!: ;)
Niech żyje Napoleon! - wołaj ludzie tkliwy
niech żyje po tysiąc lat (kto z nas będzie żywy),
Niech Polak ostatni z tym czuciem umiera
A hasło: Napoleon! niech mu usta zwiera!
tstaszek
Adjoint
Posty: 728
Rejestracja: sobota, 18 marca 2006, 19:06
Lokalizacja: SKĄD SIĘ DA

Post autor: tstaszek »

Tylko tak trochę nie najlepiej, że gry z serii GCACW znajdują się w dziale "Epoka napoleońska" :). Może by tak rozszerzyć nazwę działu?

I co tu tak ślisko? Aaaaa Nico wazelinę rozlewa ;).
Awatar użytkownika
slowik
Generaloberst
Posty: 4838
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:00
Lokalizacja: Wien
Been thanked: 5 times

Post autor: slowik »

Mi sie tak podoba jak jest. Jest wszystko na jeden rzut oka.
urodzony 13. grudnia 1981....
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43377
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3943 times
Been thanked: 2509 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Skończyłem reorganizację działów i strony głównej.

Pojawiły się ostatnio dwa nowe działy: o grach dot. średniowiecza i o grach dot. XIX wieku - tego ostatniego nie było jak połączyć z czym innym, podobnie średniowiecza.

Gratuluję Nico kolejnej moderki, Zece i Strategosowi również, ponadto slowik dostał pod moderację dział Wielka Wojna.

Zmieniłem też trochę kolejność działów, ostatnio nieco tutaj "żonglowałem".

Doszły też nowe opisy działów w ostatnim czasie i to chyba najciekawsza jak sądzę zmiana. Niektórzy lubią jak jest krótko i zwięźle, ale tak jest na wielu forach. Ja postanowiłem pójść trochę inną drogą i robiąc dłuższe opisy starałem się, żeby były bardziej wciągające i przede wszystkim żeby nie były nudne oraz żeby nie powtarzały nazwy działu. Mam nadzieję, że zwłaszcza ten element przypadnie Wam do gustu :) . Jak coś lepszego wymyślę, to może się tu jeszcze pozmieniać.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Jak pewnie niektorzy zauwazyli, od jakiegos czasu trwa łączenie for Res Publika i Strategie. To stąd taka ilość nowych postów i szybkie awanse.

Uznaliśmy, że takie połaczenie będzie dobrym krokiem w kierunku integracji środowiska.

Ładne zdanie? ;-)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43377
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3943 times
Been thanked: 2509 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Ładne choć trzeba coś więcej napisać i może odrębny topik, bo jest to zdarzenie, które niewątpliwie na to zasługuje :)

Pozwoliłem sobie założyć:
http://strategie.net.pl/viewtopic.php?t=1313
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”