Nowy baner

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.

Czy jesteś za zmianą banera na nowy?

Tak
13
43%
Nie
16
53%
Nie mam zdania
1
3%
 
Liczba głosów: 30
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AWu »

Nie, absolutne Liberum veto

Nie zmienia się flagi i godła, bo inne będą bardziej cool ... o_O T_T
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43395
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

OK, widać, że są dwa obozy.

Niezależnie od powyższego pojawiła się jeszcze taka propozycja odświeżenia logo (przygotował Wizun):

Obrazek

Czekam na opinie.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
wizun
Lieutenant
Posty: 533
Rejestracja: wtorek, 1 stycznia 2008, 21:55
Lokalizacja: Poznań i ziemia gnieźnieńska

Post autor: wizun »

AWu pisze:Nie zmienia się flagi i godła, bo inne będą bardziej cool ... o_O T_T
Jeśli wolno mi się do tego odnieść - zarówno flaga jak i godło (państw, regionów, klubów etc) były/są/będą wielokrotnie modyfikowane ze wzgledu na zmieniające się czasy/modę i nie ma w tym nic niehonorowego - po prostu tak już jest.
Obecny baner z Napoleonem również podlega krytyce - ma swoich zwolenników i przeciwników - rozumiem to, natomiast ów baner nie stanowi raczej jednolitego loga którym można by firmować forum i stronę strategie.net.pl (którą niektórzy dość rzadko odwiedzają :> ), dlatego też padła propozycja zmian graficznych.
Awatar użytkownika
Leyas
Kasztelan
Posty: 826
Rejestracja: poniedziałek, 15 lutego 2010, 15:48
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 23 times
Been thanked: 13 times

Post autor: Leyas »

Skoro jest tylu zwolenników starego banera to myślę, że można pogodzić i jednych i drugich. Odświeżonego Napoleona można umieścić w ciągu wyświetlanych elementów w nowej propozycji (w miejscu gdzie wyświetla się nowe logo), zresztą taka sugestia padła już chyba wcześniej...

Natomiast jeśli nie uda się tego przeprowadzić, to niech "nowy" Napoleon zastąpi "starego".
Ave Caesar... Fame & Glory
Robespierre
Caporal-Fourrier
Posty: 97
Rejestracja: czwartek, 31 stycznia 2008, 18:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Robespierre »

Wydaję mi się, że zmieniające się obrazki w lewym górnym rogu mogą okazać się dość rozpraszające.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43395
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

OK, czekam na dalsze głosy, po tym co dotychczas napisaliście wszystko wskazuje na to, że Napoleon w takiej czy innej formie zostanie.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Leyas
Kasztelan
Posty: 826
Rejestracja: poniedziałek, 15 lutego 2010, 15:48
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 23 times
Been thanked: 13 times

Post autor: Leyas »

Szkoda tylko, że spośród 2 tysięcy użytkowników (z czego pewnie 2/3 wcale tu nie zagląda), tak mało osób się wypowiada i głosuje w ankiecie. Baner dotyczy wszak wszystkich użytkowników, więc im więcej się osób wypowie czy chociaż weźmie udział w ankiecie tym lepszy będzie rezultat poruszonego tematu.
Ave Caesar... Fame & Glory
Awatar użytkownika
Marcon
Podporucznik
Posty: 375
Rejestracja: czwartek, 13 sierpnia 2009, 20:15
Lokalizacja: Wieliczka
Been thanked: 2 times

Post autor: Marcon »

Ja też zagłosowałem na "nie" takie jakieś populistyczne - byle się migało i fajnie wyglądało, tymczasem w ogóle nie nadające się na logo. O ile jeszcze samo logo jest OK, to już migajacemu w rogu bannerowi mówie nie.
IMO aktualne logo jest bardziej wyciszone, pasujące do wyglądu i po części charakteru (no bo sobie siedzi taki Napoleon i duma sobie nad strategią - prawie jak gracze nad planszą ;) forum.

Jeżeli już naprawdę chcemy zmienić logo to niech to będzie albo sama ostatnia klatka z bannera, albo ten nowy Napoleon (ale czy naprawdę ta zmiana barw jest potrzebna?)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43395
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Leyas pisze:Szkoda tylko, że spośród 2 tysięcy użytkowników (z czego pewnie 2/3 wcale tu nie zagląda), tak mało osób się wypowiada i głosuje w ankiecie. Baner dotyczy wszak wszystkich użytkowników, więc im więcej się osób wypowie czy chociaż weźmie udział w ankiecie tym lepszy będzie rezultat poruszonego tematu.
Tak jest wszędzie. Wielu zagląda raz na jakiś czas... a głosować się chce jeszcze mniejszej części. Normalka.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AWu »

Tak przypominam było z kolorami, tak będzie z Napoleonem.

Psucie marki po prostu.
Dżenesh
Colonel en second
Posty: 1272
Rejestracja: poniedziałek, 26 stycznia 2009, 23:07
Lokalizacja: Płock
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Post autor: Dżenesh »

Skoro podoba mi się odświeżone logo to jak mam zagłosować? Na tak czy na nie? Czy to zmiana na nowe czy nie. Trochę to niejasne :/
Oddam życie polskiego rządu za Polskę
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43395
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Ankieta dotyczy tylko pierwszych banerów.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
wizun
Lieutenant
Posty: 533
Rejestracja: wtorek, 1 stycznia 2008, 21:55
Lokalizacja: Poznań i ziemia gnieźnieńska

Post autor: wizun »

Nowy baner - z Napoleonem 10s, Logo 10s, pozostałe obrazy 4s.

Obrazek
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43395
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Biorąc pod uwagę dotychczasowy wynik ankiety na razie zawieszamy zmianę banera i, co jak się okazało dla większości być bardzo ważne, obecny obrazek z Napoleonem w takiej czy innej formie będzie zachowany.

Co do szczegółów, jeszcze będziemy dyskutować (również tutaj myślę warto).

Opracowany przez Piotro i Wizuna baner na pewno się nie zmarnuje - zostanie wykorzystany na nowej wersji strony SiS, dla której i tak pierwotnie był przygotowywany.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Jasz
Général de Brigade
Posty: 2146
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jasz »

Ja tez jestem za starym. Skąd pomysł zastąpienia "logo" banerem? Baner jest dobry kiedy trzeba przyciągnąc czyjąś uwagę (np. na stronie innej niż nasza chcemy sie zareklamować).
Sam baner bardzo fajny tylko napis Forum strategie jest troche mały a na cześci obrazków dodatkowo zlewa się z tłem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”