Ordery

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Awatar użytkownika
godlewski5
Őrmester
Posty: 98
Rejestracja: piątek, 21 grudnia 2007, 13:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: godlewski5 »

To moze ustalmy po prostu teraz, zeby

Nie bylo stopni: SS, NKWD, ETC.

A orderow: Zelaznego Krzyza (III Rzeszy), Za Oboronu Stalingradu, Usmiech Stalina, Prostata Polpota itp.
"Lekarze zapisują lekarstwa, o których niewiele wiedzą, na choroby, o których wiedzą jeszcze mniej, ludziom, o których nie wiedzą nic." - Voltaire
Awatar użytkownika
toldo
Kapitan
Posty: 803
Rejestracja: wtorek, 10 lipca 2007, 23:36
Lokalizacja: Zduny

Post autor: toldo »

Nie, ja bym zerżnął kształt z oryginału i podobizny i symbole zamazał :cool:
Awatar użytkownika
godlewski5
Őrmester
Posty: 98
Rejestracja: piątek, 21 grudnia 2007, 13:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: godlewski5 »

No to by bylo perfidne :). He he, przypomnialo mi sie, jak w liceum kumpel walnal runy sig na zeszyt od historii i tlumaczyl, ze z SS chodzilo mu o Szare Szeregi :roll:
"Lekarze zapisują lekarstwa, o których niewiele wiedzą, na choroby, o których wiedzą jeszcze mniej, ludziom, o których nie wiedzą nic." - Voltaire
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43397
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Andy pisze:Mam nadzieje, ze nie zostanę zmuszony do paradowania po Forum z jakimś nazistowskim czy bolszewickim odznaczeniem? :?
Bron boże.

Medale nie miały charakteru historycznego i były czysto rozrywkowe.

Ewentualne opory może budzić jedynie medal cenzora (odznaczenie dla moderatorów za ofiarną służbę na rzecz forum) :twisted:
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Andy
Grossadmiral
Posty: 9508
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Andy »

Raleen pisze:
Andy pisze:Mam nadzieje, ze nie zostanę zmuszony do paradowania po Forum z jakimś nazistowskim czy bolszewickim odznaczeniem? :?
Bron boże.
No to chwała Bogu. :wink:
Never in the field of human conflict has so much been owed by so many to so few...
Premier Winston Churchill, 20 sierpnia 1940 r.
...and for so little.
Porucznik pilot Michael Appleby, dzienny żołd 14 szylingów i 6 pensów
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43397
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Ach ten swiateczny czas :wink: Chcialoby sie dluzej i powyzsze slowa sa jedynie tego ukrytym potwierdzeniem :wink:
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Andy
Grossadmiral
Posty: 9508
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Andy »

Raleen pisze:Chcialoby sie dluzej
Daj Boze! :D
Never in the field of human conflict has so much been owed by so many to so few...
Premier Winston Churchill, 20 sierpnia 1940 r.
...and for so little.
Porucznik pilot Michael Appleby, dzienny żołd 14 szylingów i 6 pensów
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

We wprowadzaniu orderow w jak najkrotszym czasie zyczymy:

Szczesc Boze. :wink: :D
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
toldo
Kapitan
Posty: 803
Rejestracja: wtorek, 10 lipca 2007, 23:36
Lokalizacja: Zduny

Post autor: toldo »

Andy pisze:
Raleen pisze:
Andy pisze:Mam nadzieje, ze nie zostane zmuszony do paradowania po Forum z jakims nazistowskim czy bolszewickim odznaczeniem? :?
Bron boze.
No to chwala Bogu. :wink:
A jak forum padnie to bedziemy siedziec razem w pierwszej lawie w Norymberdze :lol:
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Teraz jak mamy nowe możliwości na forum i ikonki do orderów może by powróci do tematu?
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43397
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Ok, zrób listę Arteuszu, to znaczy to do czego doszliśmy finalnie.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Ok. Przywrócę te zapisy które poznikały i pozbieram wszystko do "kupy".
Później odbędzie się jeszcze finalna dyskusja, bo może ktoś chciałby coś dodać.
Albo Admin zatwierdzić. ;)
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43397
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Ależ oczywiście ;) Pytanie jeszcze jak to technicznie rozwiążemy, ale wierzę, że apj na pewno coś wymyśli :)

Tylko myślę, że nie ma się z tym co spieszyć, na razie angażuj swoje siły bardziej w dyskusje, bo po przerwie forum musi wrócić do życia.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Tak jest. ;)
Podziwiam Twoją zdolność dyplomacji. Inni powiedzieliby, że na razie daj sobie spokój bo mamy inne problemy. A Ty zawsze miły i działający na wyobraźnię. Ja tam się nie obrażam jak inni walą do mnie prosto z mostu. Ale domyślny też jestem. ;) :D
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
wizun
Lieutenant
Posty: 533
Rejestracja: wtorek, 1 stycznia 2008, 21:55
Lokalizacja: Poznań i ziemia gnieźnieńska

Post autor: wizun »

Odświeżając nieco temat - idąc za postem Arteusza
5) Przykładowe ordery
nazwa--------------kryterium (za ile czegoś)----------------za co
---------------------brązowy---srebrny---złoty
Fotoreportera-------------------------------------------Za zdjęcia z gier,spotkań itp. na stronie SiS
wojennego------------ :?: ------ :?: ------ :?:
Mała próbka orderu fotoreportera - klasy złotej :)

http://img8.imageshack.us/img8/4269/fotorzotykopia.png
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez wizun, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”