"Zaproszenia do przyjaźni" z Netloga

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3967 times
Been thanked: 2526 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Wczoraj napisałem do nich na maile podane w dziale kontakt, żeby usunęli moje konto i wszystkie dane osobowe, także dane osób, które pozyskali w wiadomy sposób. Co do tego ostatniego, sądzę, że mój mail nie wystarczy i najlepiej będzie jeśli każdy napisze sam do nich z prośbą, żeby usunęli jego dane i żeby niczego na jego mail nie wysyłali. Oczywiście podając swój mail i ewentualnie nick - jeśli ktoś się już zarejestrował. Najlepiej napisać na wszystkie maile, które podają w Kontakcie na swojej stronie.

Ponieważ z tego co wczoraj zauważyłem portal prowadzi spółka holenderska, sądzę, że jeśli napiszemy do naszych organów, zanim cokolwiek zrobią, to potrwa to parę miesięcy, więc szkoda czasu.

Dalej jeśli ktoś będzie miał kłopoty, proponuję pisać na PW. Sądzę, że ewentualnie osoby, które już miały z tym do czynienia mogą pomóc np. AWu czy Gerhard - to jakby mnie nie było.

Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie. Nie było moim zamiarem zapraszanie nikogo do przyjaźni przez ten portal. Nie mam takiej potrzeby, gdyż z wszystkimi, jeśli tylko chcę, mogę skontaktować się mailowo albo przez forum.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3967 times
Been thanked: 2526 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Informuję, że w odpowiedzi na mój wczorajszy mail, wysłany wieczorem, dostałem przed chwilą maila z Netloga od p. Tomasza Milera, informującego mnie, że konto z moim mailem zostało usunięte. Zatem, jeśli ktoś ma jeszcze jakieś problemy, proponuję pisać do nich na maile kontaktowe. Można też bezpośrednio do ww. pana na poniższy adres:

Tomasz@netlog.com

(z tego adresu nadeszła do mnie odpowiedź)


Sądzę, że to rozwiąże wszelkie problemy jakie jeszcze ewentualnie się pojawiają.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”