Linki do materiałów zewnętrznych

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Ezechiel
Sous-lieutenant
Posty: 384
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 08:40
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Linki do materiałów zewnętrznych

Post autor: Ezechiel »

Cześć!

Piszę teksty na temat planszówek na stronę planszówek Polterowych. Czasami teksty te dotyczą gier wojennych lub strategicznych z elementami wojennymi.

Czy mogę podawać linki do swoich recenzji lub artykułów w tematach dotyczących danego zagadnienia? Moje teksty publikuję non-profit, ale nie chcę być posądzonym o spamowanie.

Linki podaję tylko wtedy, gdy uważam, że dany tekst wnosi coś do dyskusji, przeklejanie całych artykułów nie ma IMHO sensu, zwłaszcza jeśli do danego tekstu dołączone są zdjęcia.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

PS. Pytanie zgłaszam publicznie, a nie prywatnie, aby - w razie potrzeby - Admin nie musiał kilka razy pisać tego samego.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2514 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Jasne, że możesz zamieszczać linki, tylko prośba o linki docelowe, tak jak zresztą robisz. Nawet myślę, że i dla nas będzie to wartościowe, bo jak jest kilka recenzji tych samych gier, to gracze mogą lepiej wyrobić sobie opinię. Tak zawsze uważałem. Koledzy piszący na Nowej Gildii też nie raz już wrzucali linki do swoich materiałów i ja bywało, że wrzucałem jak mnie coś bardziej zainteresowało.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
elmrówka
Enfant de troupe
Posty: 1
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: elmrówka »

Witam! chciałam się przywitać jako "materiał zawnętrzny" ;) trafiłam tu z forum które zajmuje się przede wszystkim grami, głównie gramy w planszówki, ale o różnej tematyce, w swoich zbiorach mamy również Memoir`44 Tide of Iron Manoeuvre i wiele innych które można by uznać za strategiczne.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2514 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Witaj

Zostaw linka do Was w dziale klubowym, jeśli możesz :) . Miał ktoś wpaść z klubu szczecińskiego, tym milej nam Cię gościć.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”