100 000 postów na forum

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43399
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

100 000 postów na forum

Post autor: Raleen »

Dziś stuknęło nam na forum 100 tys. postów. W zasadzie należałoby jakieś okolicznościowe przemówienie wygłosić, ale postanowiłem Was zbytnio nie zanudzać.

Dziękuję wszystkim, którzy biorą udział w naszym forum i tu piszą. Cieszę się, że nasz przybytek się rozwija i że moja wspólna z Grenadyerem inicjatywa, którą podjęliśmy 2,5 roku temu, odniosła sukces, bo chyba tak można dziś śmiało powiedzieć. Po ostatnich reorganizacjach technicznych forum złapało świeży oddech i kręci się jak za starych dobrych czasów. I oby tak dalej! Tego chyba możemy sobie wszyscy życzyć.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
apj
Lieutenant
Posty: 564
Rejestracja: środa, 12 kwietnia 2006, 12:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: apj »

Hura!! Niech nam Forum mocno 'tyje'! :)

A dla Szanownego Stutysięcznika serdeczne gratulacje i życzenia napisania kolejnego postu 100K :twisted:
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

To jeszcze dowiedzmy się kto tego 100k napisał :)
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Awatar użytkownika
toldo
Kapitan
Posty: 803
Rejestracja: wtorek, 10 lipca 2007, 23:36
Lokalizacja: Zduny

Post autor: toldo »

Posty: 11239
Pewnie Raleen :P
Awatar użytkownika
Monthion
Sous-lieutenant
Posty: 478
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:55
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 6 times
Been thanked: 16 times

Post autor: Monthion »

Najważniejsze, to żeby nie było długich "zwiech" forum i żeby postów nie kasowało. Po za tym jakby tak pousuwać posty o dupie marynie, to przypuszczam żeby nawet połowa się nie ostała.
Ale i tak jest nieźle.
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Eee... nie znalazłem ani jednego posta o Marynie :>
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Awatar użytkownika
apj
Lieutenant
Posty: 564
Rejestracja: środa, 12 kwietnia 2006, 12:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: apj »

No więc z pewną nieśmiałością mam przyjemność przedstawić ofiarę eee... znaczy zwycięzce naszego niepublikowanego konkursu. Jest nim osobnik znany na naszym forum jako:

[werble... ]

xardas12r

Yeeeeee !! [Tłumy szaleje na ulicach... zamieszki pod Sejmem...]

8-)

A teraz troszkę statystyk... :D

xardas12r napisał zwycięskiego posta dokładnie o 13:56:51 dzisiaj [2008-04-03 ] w dziale "Gry Bitewne", w "Dyskusje o modelach" w temacie "Modele Wargamera do XVII wieku".

xardas12r jest z Olsztyna, napisał już 895 postów na Forum Strategie a dołączył do nas 2006-11-27 o 13:05:41...

GRATULACJE xardas12r ! :)

Post nr 99999 :> także napisał xardas12r w dziale "Gry Bitewne", "Operation Overlord" w temacie "Konwersacje o konwersjach".

Autorem postu nr 100001 także jest xardas12r, co jest oczywiście wyraźnie bardzo podejrzane... :devil: a dotyczył on także działu "Gier Bitewnych", "Dyskusje o modelach" w temacie "Nasze kolekcje figurek"...

Gratulacje! :lol:

Dla zainteresowanych post nr 1 [Tak ! Był kiedyś taki !] napisał Raleen 2005-12-22 11:17:33 w dziale "Ostrołęka 1831" a dotyczył "Instrukcja taktyczna armii rosyjskiej z 1831".

Ufff... Wielki Brat Czuwa :> :)
Awatar użytkownika
kadrinazi
Tat-Aluf
Posty: 3578
Rejestracja: wtorek, 9 maja 2006, 12:09
Lokalizacja: Karak Edinburgh
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: kadrinazi »

Brawo dla Xardasa!
AWu, obstawiłem u bukmacherów na Ciebie a tu taka porażka :lol:
Kontakt tylko na maila
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Widać jak xardas12r profesjonalnie nakrył ogniem cel :lol:

Gratulacje! :)
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Awatar użytkownika
Przemos19
General der Panzertruppen
Posty: 4986
Rejestracja: sobota, 10 czerwca 2006, 22:46
Lokalizacja: Zawiercie/Katowice
Been thanked: 18 times
Kontakt:

Post autor: Przemos19 »

Jak przystało na prawdziwego celowniczego niemieckiej pancerki - dobrze trafił ;)
Gratulacje.
A miałem wtedy właśnie coś pisać na forum ;)
http://www.przemos85.blogspot.com/ - blog poświęcony OWW2 i wargamingowi

http://www.battlegroup.net.pl - strona poświęcona Operation World War 2 i wargamingowi
Awatar użytkownika
apj
Lieutenant
Posty: 564
Rejestracja: środa, 12 kwietnia 2006, 12:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: apj »

Nie martw się Przemos19. Masz sporą szansę na post 200 000 ... :>
Awatar użytkownika
xardas12r
Generalleutnant
Posty: 3912
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: xardas12r »

A ja myślałem że trafiłem 98,99 i 100 ;)

100 000 na forum miał być o moich figurkach na www.hat.com :/
Obrazek
Awatar użytkownika
apj
Lieutenant
Posty: 564
Rejestracja: środa, 12 kwietnia 2006, 12:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: apj »

Post 99998: xardas12r

Post 100002: Raleen

Hmmm... :>
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AWu »

kadrinazi pisze:Brawo dla Xardasa!
AWu, obstawiłem u bukmacherów na Ciebie a tu taka porażka :lol:
Nie gadam z flooderem :>

PS: widac ze ja pisze dla idei a nie dla licznikow :P
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43399
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Etatowi snajperzy jak Grenadyer i AWu, i pewnie jeszcze paru byli nieobecni, to Xardas nie miał konkurencji, ale rzeczywiście nakrył cel ogniem profesjonalnie :twisted:

Co do merytoryki, myślę, że na wszystkich forach jest pod tym względem podobnie. Z ocenianiem tego to jest zwykle tak, że kto kogo bardziej lubi to opowiada, że na danym forum jest merytoryczniej. Ja ogólnie z poziomu merytoryki jestem raczej zadowolony. Parę rzeczy bym poprawił, ale nie da się wszystkiego naraz. Wszystko przed nami! :)

Byle szło do przodu i bez marudzenia.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”