Upgrade'y forum

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Awatar użytkownika
Cyber Stefan
Sous-lieutenant
Posty: 368
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:40
Lokalizacja: Słobity/Toruń

Post autor: Cyber Stefan »

Oj fakt. Bardzo mi sie teraz przydaje. Teraz, gdy sie sesja zbliza wpadam zwykle tylko na moment i rzadko kiedy mam czas przejrzec wszystko co bym chcial... Bardzo to ulatwia, oj bardzo.
Awatar użytkownika
Gladky
Sous-lieutenant
Posty: 372
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:59
Lokalizacja: Tuchów/Lublin
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Gladky »

Potwierdzam Stefanie.

Opcja trzecia jest rzeczywiście chyba jakąś taryfą dla studentów. Ja też kilka razy wskoczyłem, żeby coś sprawdzić, a dalej wiem czego nie doczytałem.

Bardzo przydatne.
Awatar użytkownika
Andy
Grossadmiral
Posty: 9508
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Andy »

Gladky pisze:Opcja trzecia jest rzeczywiście chyba jakąś taryfą dla studentów.
Zapewniam, że także dla tych, których dzieci studiują. :wink:
Never in the field of human conflict has so much been owed by so many to so few...
Premier Winston Churchill, 20 sierpnia 1940 r.
...and for so little.
Porucznik pilot Michael Appleby, dzienny żołd 14 szylingów i 6 pensów
Awatar użytkownika
Khamul
Lieutenant
Posty: 524
Rejestracja: niedziela, 22 stycznia 2006, 10:33
Lokalizacja: Będzin
Been thanked: 2 times
Kontakt:

Post autor: Khamul »

Czy planowana jest zamiana forum phpBB na wersję Przema?
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2514 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Było to początkowo w planach, ale w wersji Przema ogólnie są błędy i Panzerfan woli, żeby poszczególne mody instalować oddzielnie. Tak że za jakiś czas forum pewnie będzie wyglądało w wersji zbliżonej do wersji Przema. Te mody są oczywiście z wersji by Przemo. Z drugiej strony niektóre mogą obciążać niepotrzebnie forum, a przez to, że ich nie będzie można tego uniknąć.

Nawiasem mówiąc teraz pojawiła się jeszcze jakaś nowsza wersja, ale też z tego co słyszałem od admina innego forum, jest ona niedopracowana.

Już parę rzeczy jest, np. inne odznaczanie postów, scalanie tematów, zmiana autora postu - bardzo wygodna opcja dla adminów przy przenoszeniach.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Kamil
Praporszczik
Posty: 330
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:24
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Post autor: Kamil »

Dlaczego cały czas jak klikam "posty od ostatniej wizyty" to pokazuje mi ze nie ma nowych postów? I tak od kilku dni?
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2514 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Popytaj Panzerfana jeszcze, te sprawy on przejmuje. Samemu trudno mi powiedzieć, ale wierzę, że jak z wieloma rzeczami sobie poradziliśmy (a różne problemy się pojawiały od początku istnienia forum) tak i na to da się coś poradzić.

PS. Pozdrowienia i liczę na partyjkę w Waterloo w któryś piątek na Smolnej :)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Panzerfan

Post autor: Panzerfan »

Kamil pisze:Dlaczego cały czas jak klikam "posty od ostatniej wizyty" to pokazuje mi ze nie ma nowych postów? I tak od kilku dni?
Spróbujemy coś zaradzić. Z tego co widzę to twój przypadek jest jedyny na forum. Z jakiej korzystasz przeglądarki? Pisz na PW.

DO WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW: Czy ktoś z Was ma podobne problemy z odznaczaniem postów?
Jak tak to piszcie na PW.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2514 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Pojawiło się niedawno kolorowanie nazw for, ale nie do końca działa jeszcze.

Doszły też nowe emotikony, z tego co widziałem z rozpiski.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2514 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Niedawno doszedł mod z ostrzeżeniami i pochwałami, ale nie będziemy go wykorzystywać w taki sposób jak to zwykle się robi na forach. O tym szerzej w odrębnym temacie. Na razie tylko zapowiadam :) .
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”