Księgarenka forumowa

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3966 times
Been thanked: 2526 times
Kontakt:

Księgarenka forumowa

Post autor: Raleen »

Mam dla Was ciekawą, jak sądzę, wiadomość.

W najbliższym czasie są duże widoki na to, że będzie można za pośrednictwem naszego forum kupować książki o tematyce historyczno-militarnej, w tym także literaturę obcą, po przystępnych cenach. Inicjatywa jest niekomercyjna i od razu dodam, że nikt z nas nie zamierza na tym zarabiać, pomysł nie wyszedł też ode mnie. Nie byłaby to więc klasyczna księgarenka, ale jest możliwość, że będzie można nabyć naprawdę ciekawe rzeczy, do tego stopnia, że sądzę, iż nawet koneserzy nie pogardzą.

Co z tego wyjdzie i czy inicjatywa warta jest uwagi, ocenicie mam nadzieję w niedługiej przyszłości. Dodam jeszcze tylko, że inicjatywa nie jest tym razem związana z wydawnictwem Militaria, do którego też nam blisko choćby ze względu na współpracę jednego z naszych moderatorów z tym wydawnictwem.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Zablokowany

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”