Cyrk?

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Awatar użytkownika
Futrzaty
Sergent-Major
Posty: 159
Rejestracja: poniedziałek, 2 października 2006, 20:36
Lokalizacja: Varsowia
Kontakt:

Cyrk?

Post autor: Futrzaty »

Chcę administracje i użytkowników forum zawiadomić o pewnym zjawisku, którego nawet nie potrafię nazwać - ale jestem nim mocno... zirytowany.
Powstało bowiem forum, którego zawartością są prawie jedynie posty skopiowane z innych forów - na pewno z dws.org, prawie na pewno z nowego Forum o Wojsku i Militarium. Jest zatem realna "szansa", że z tego też.
To jest adres forum: http://www.worldatwar.pl/index.htm
Tu temat na dws.org gdzie podano kilka przykładów:
http://www.dws.org.pl/viewtopic.php?p=1296680#1296680

MY jako dws.org już się zwróciliśmy do tamtej administracji o reakcję. Czy są tam też posty z tego forum to nie wiem, ale może warto się jednak zainteresować, bo mnie się to mało śmieszne wydaje.
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez Futrzaty, łącznie zmieniany 1 raz.
Czesanie futra jest fajne i ciekawe, bo jest ciekawe i fajne.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43397
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Tak rzuciłem okiem jako gość, ale za bardzo nie widzę nic od nas..
Chociaż z drugiej strony jest tam według licznika ogólnego 280 000 postów a na forum widoczna jest tylko mała część z tego, więc kto wie. Chyba że po zalogowaniu Futrzaty widzisz więcej?

Sam nie wiem co o tym sądzić, być może nas ominęli ;) Zazwyczaj poważni fani militariów traktują nas trochę niepoważnie.. :)

Mnóstwo jest w sieci różnego rodzaju działań patologicznych wokół for, a to coś gdzieś się kopiuje bez porozumienia z zainteresowanymi, ja miałem z kolei do czynienia z rozsyłaniem różnego rodzaju wieści pod moim adresem z pomówieniami o jakieś niestworzone rzeczy. Powoli się człowiek przyzwyczaja, że to trochę tak jak w naszym Sejmie.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Futrzaty
Sergent-Major
Posty: 159
Rejestracja: poniedziałek, 2 października 2006, 20:36
Lokalizacja: Varsowia
Kontakt:

Post autor: Futrzaty »

Po zalogowaniu nie widać więcej.
Z tłumaczenia tamtej administracji wynika, że to co się zorientowali dotychczas to przenieśli do niedostępnego ogółowi ARCHIWUM - stad ta liczba postów.

Tu temat wyjaśniający:
http://www.worldatwar.pl/topics9/kopiow ... .htm#28104
Czesanie futra jest fajne i ciekawe, bo jest ciekawe i fajne.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43397
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

To dobrze, oszczędzi mi to roboty. To co jest można jakoś przejrzeć, ale jak bym miał przeglądać 200 000 postów, to nie wiem czy by mi się chciało.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43397
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Przeglądałem jeszcze raz dziś pobieżnie to forum i niczego nie znalazłem, przynajmniej niczego dla nas charakterystycznego. Jeśli ktoś z Was coś takiego znajdzie, proszę dajcie mi znać. Jeśli komuś z Was zechce się jeszcze je przejrzeć, ze swojej strony byłbym oczywiście wdzięczny.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”