Dwulecie Forum

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2515 times
Kontakt:

Dwulecie Forum

Post autor: Raleen »

Dziś mijają dwa lata od daty założenia Forum Strategie (23.09.2005). Za datę założenia forum przyjmuję datę założenia starego forum, jeszcze na darmowym serwerze phpbb.

Od czasu jego powstania wiele się na forum zmieniło. I od strony technicznej, i merytorycznej, i personalnej. Przeżyliśmy do tego czasu między innymi czworo przenosin między różnymi serwerami, związane z tym trzy zmiany adresu, łączenia z czterema różnymi forami, jak i i inne zdarzenia, czasem dobre, czasem złe. W takim dniu jak dziś staram się pamiętać o tych dobrych. Nie będę Was zanudzał przemowami, bo chyba nikt tego nie lubi, a wiem, że miewam skłonności do wodolejstwa ;) .

Cieszę się bardzo, że udało mi się przez ten, w sumie dość długi jak na życie for czas, prowadzić, i to dość aktywnie, tak dobre od strony merytorycznej forum, dobre przede wszystkim dzięki osobom, które w nim uczestniczą.

Dziś wieczorem wychylam lampkę wina za następny rok naszego forumowego żywota :) . Życzę Wam w związku z tym, aby jak najlepiej korzystało im się Wam z forum i by z czasem stawało się ono jak najbliższe Waszego osobistego ideału. Z drugiej strony pamiętajcie, że idealnych for nie ma, a do tego różni ludzie mają zwykle różne wizje i ideały, które często trudno jest wzajemnie pogodzić. Budowa utopii niejednokrotnie kończyła się tragicznie, czego Związek Radziecki i budowa w nim ustroju zwanego komunizmem jest najlepszym przykładem.

Oby kolejny rok działalności forum był dla nas i dla niego lepszy niż obecny.
Ostatnio zmieniony sobota, 27 października 2007, 16:56 przez Raleen, łącznie zmieniany 1 raz.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Witold Janik
Namiestnik
Posty: 333
Rejestracja: środa, 27 grudnia 2006, 17:21
Lokalizacja: Raszyn 1809
Has thanked: 305 times
Been thanked: 12 times
Kontakt:

Re: DWULECIE FORUM

Post autor: Witold Janik »

Raleen pisze:Oby kolejny rok działalności forum był dla nas i dla niego lepszy niż obecny.
I ja przyłączam się do życzeń. Widoki na przyszłość są moim zdaniem obiecujące. Oby nam się działo (spokojnie acz pracowicie)!
Awatar użytkownika
xardas12r
Generalleutnant
Posty: 3912
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: xardas12r »

A ja zjem z tej okazji hamburgera :cool:
Obrazek
Awatar użytkownika
toldo
Kapitan
Posty: 803
Rejestracja: wtorek, 10 lipca 2007, 23:36
Lokalizacja: Zduny

Re: DWULECIE FORUM

Post autor: toldo »

Raleen pisze:Oby kolejny rok działalności forum był dla nas i dla niego lepszy niż obecny.
Nie rok ale całe dziesięć lat :)
xardas12r pisze:A ja zjem z tej okazji hamburgera :cool:
A ja się napiję troszkę pepsi :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”