Zegarmistrz?

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Pan P
Sous-lieutenant
Posty: 384
Rejestracja: poniedziałek, 2 stycznia 2006, 15:06
Lokalizacja: Police

Zegarmistrz?

Post autor: Pan P »

Drogi forumowy zegarmistrzu forum ma przewagą czasową nad światem rzeczywistym, tak około godziny. Można by to poprawić.
Panzerfan

Post autor: Panzerfan »

U mnie pokazuje prawidłowo godzinę :wink:. Zmień sobie w profilu "strefę czasową" i po problemie.
A tak w ogóle zawsze były jakieś problemy z tymi zegarkami na forach :) .
Pan P
Sous-lieutenant
Posty: 384
Rejestracja: poniedziałek, 2 stycznia 2006, 15:06
Lokalizacja: Police

Post autor: Pan P »

Ustawienie na strefe czasowa Monrowy pomoglo :-)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2514 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Ja mam dobrze, data i godzina Twojego posta zgadza się z tym co mam na zegarku.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Karel W.F.M. Doorman
Admiraal van de Vloot
Posty: 10536
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:24
Lokalizacja: lichte kruiser HrMs "De Ruyter"
Has thanked: 2083 times
Been thanked: 2812 times

Post autor: Karel W.F.M. Doorman »

Faktycznie jest problem z zegarem.

Wstawia posty nadane o 22 jak nadane o 10 i przesuwa późniejsze - popatrzcie na temat o Asach lotniczych I Wojny.
Follow me!
Kontradmirał Karel Doorman do swoich podwładnych, Morze Jawajskie, 27 lutego 1942 roku.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2514 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

No ja muszę parę słów uznania pod adresem Pzfana skrobnąc, bo zegar forumowy nam chodzi po zmianie czasu sprawnie i to od razu jak zmiana nastąpiła, a na niektórych forach po sąsiedzku sporo czasu minęło zanim przestawili :)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Panzerfan

Post autor: Panzerfan »

Raleen pisze:No ja muszę parę słów uznania pod adresem Pzfana skrobnąc, bo zegar forumowy nam chodzi po zmianie czasu sprawnie i to od razu jak zmiana nastąpiła, a na niektórych forach po sąsiedzku sporo czasu minęło zanim przestawili :)
Dzięki :wink: .
Po sąsiedzku (patrz - TiS) najwyraźniej o tym zapomnieli i nastąpił mały bałagan :lol: .
Awatar użytkownika
Leo
Colonel
Posty: 1596
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:08
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 16 times

Post autor: Leo »

A czy zegarmistrz jest światła? (że się tak zapytam)
I czy przypadkiem nie purpurowy?
8-)
Awatar użytkownika
Andy
Grossadmiral
Posty: 9508
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Andy »

Ważne, żeby nie bełtał. 8-)
Never in the field of human conflict has so much been owed by so many to so few...
Premier Winston Churchill, 20 sierpnia 1940 r.
...and for so little.
Porucznik pilot Michael Appleby, dzienny żołd 14 szylingów i 6 pensów
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2514 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Nie sądzę by był purpurowy, chyba że czytając to się zaczerwienił :wink:

Bełtać nic nie bełta, w ogóle mało pisze, typowy admin :wink:

Ale fakt, że są opcje techniczne, o które na forum TiS się nie mogłem kiedyś przez ponad rok doprosić i do tej pory chyba ich tam nie ma, a nawet takie, o których nie wiedziałem, a których przydatność trudno przecenić. Tak, że im dłużej współdziałam tym jestem bardziej zadowolony 8-) , a co do prowadzenia forum od strony merytorycznej dam sobie radę, mam jeszcze doświadczenia z TiSa gdzie pod moderacją miałem nawet w porywach do 80% tego forum, a to jest inna perspektywa niż jak ma się pojedyncze działy. Jak by Grenadyer i niektórzy moderatorzy mieli jeszcze więcej czasu byłby to właściwie mój ideał :)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”