Przenosiny i pierwsze wrażenia na nowym forum

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43385
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3946 times
Been thanked: 2512 times
Kontakt:

Przenosiny i pierwsze wrażenia na nowym forum

Post autor: Raleen »

Ukończyłem rozsyłanie maili o przenosinach.

Jak by ktoś z forum nie mógł trafic i się pytał, a adminów nie było postarajcie się pomóc. Jak coś się z hasłami nie zgadza, to pewnie pomyłka przy wpisywaniu - wtedy po prostu tworzymy nowe hasło i taka osoba sobie wpisuje nowe, a jak wejdzie na swoje konto to sobie wszystko sama ustawia.

Mam nadzieję, że wszyscy się tu niedługo zjawią, a Ci, którzy dawno do nas nie zaglądali przypomną sobie o forum :) .

Ogólnie wydaje mi się, że przenosiny przebiegły w miarę bezboleśnie, a wiadomo, że różnie z tym bywa. Z reguły wiąże się to z wygaszeniem aktywności starego forum na kilka dni, kiedy nowego jeszcze nie ma i wszyscy się niecierpliwią. Nam udało się tego uniknąc, choc przez ostatnie mniej więcej dwa tygodnie byłem z Panzerfanem i jeszcze paru osobami mocno zajęty przenosinami, więc nie było czasu na pisanie. Teraz mam nadzieję, że będzie więcej czasu na pisanie na forum..

Jak Wasze pierwsze wrażenia? :)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43385
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3946 times
Been thanked: 2512 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Chciałbym też nadmienic, że przy okazji przenosin pobilismy rekord użytkowników obecnych na raz :D .

Ta atrakcja planowana była na póżniej, ale wszystkiego nie da się zaplanowac :wink:
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Leo
Colonel
Posty: 1596
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:08
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 16 times

Post autor: Leo »

Bardzo przyjemne kolorki. :D Jak dla mnie ładniejsze niż poprzednio.
Awatar użytkownika
Legun
Chef d'escadron
Posty: 1026
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:51
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 4 times
Been thanked: 15 times

Post autor: Legun »

Popieram - a przy okazji nie myli mi się z innymi.
Autorze! Nie zmuszaj gracza do powtarzania historycznych błędów - pozwól mu robić własne.
Awatar użytkownika
pablo8019
Praefectus Castorium
Posty: 577
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:44
Lokalizacja: Markuszów

Post autor: pablo8019 »

Duży plus za zmianę kolorystyki :wink:
Awatar użytkownika
dbj
Capitaine
Posty: 856
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:09
Lokalizacja: Muszyna
Has thanked: 269 times
Been thanked: 258 times
Kontakt:

Post autor: dbj »

Duża świeżość, naprawdę dobra robota 8-)
Nie ma idealnych systemów, są tylko takie, które akceptujemy bardziej lub mniej.
Autor nieznany, przełom XX i XXI wieku.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43385
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3946 times
Been thanked: 2512 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Teraz tylko trzeba ruszyć co poniektóre dyskusje 8-) .
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
slowik
Generaloberst
Posty: 4838
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:00
Lokalizacja: Wien
Been thanked: 5 times

Post autor: slowik »

I mi sie podoba bardzo. Rozruszy sie, rozruszy...
urodzony 13. grudnia 1981....
Awatar użytkownika
Andy
Grossadmiral
Posty: 9508
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Andy »

Bardzo jest ładnie! :)
Never in the field of human conflict has so much been owed by so many to so few...
Premier Winston Churchill, 20 sierpnia 1940 r.
...and for so little.
Porucznik pilot Michael Appleby, dzienny żołd 14 szylingów i 6 pensów
Awatar użytkownika
Cyber Stefan
Sous-lieutenant
Posty: 368
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:40
Lokalizacja: Słobity/Toruń

Post autor: Cyber Stefan »

Dobrze jest. I wydaje mi sie, ze sie az tak nie zolwi. Kolorki tez sa spoko. Moze warto by nad nimi jeszcze troche popracowac, ale i tak jest lepiej niz na starym forum.
Awatar użytkownika
Feldmarszałek Czupur
Lieutenant
Posty: 551
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Feldmarszałek Czupur »

Kolorki owszem ładne. Łyżka dziegciu w beczce miodu - słabo widać pasek przesuwu po prawej stronie ekranu - zlewa się tłem...
Awatar użytkownika
Gladky
Sous-lieutenant
Posty: 372
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:59
Lokalizacja: Tuchów/Lublin
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Gladky »

Mnie również się bardzo podoba szata graficzna.

Jest dużo lepsza niż na starym forum.
Zielony i jego odcienie są przyjazne dla oka.

Dużo łatwiej się dzięki temu używa forum i czyta - więcej czasu można spędzić przed ekranem.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43385
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3946 times
Been thanked: 2512 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Jeszcze parę osób się nie przelogowało ze starego forum na nowe, także obok użytkowników ze Szczecińskiego dociągają jeszcze niektórzy z tych co już byli.

Fakt, że jak rozsyłałem maile był nowy rok. Nie wszystkich to musiało zainteresować :) . Ale głównie są to osoby, które rzadziej bywają w sieci.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Wojpajek
Captain
Posty: 934
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:59
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Post autor: Wojpajek »

Ja się strasznie cieszę :wink: 8-) że udało się połączyć dwa fora....
A moją radość podkręca jeszcze widok kolegów z forum Gry Wojenne :]
W końcu możemy powiedzieć, że stratedzy w Polsce są razem 8-)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43385
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3946 times
Been thanked: 2512 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Dzięki za dobre słowa :) .

Tylko za mocno nie kadźmy, bo nam dym przesłoni obraz :wink: .
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”