Banner

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Awatar użytkownika
slowik
Generaloberst
Posty: 4838
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:00
Lokalizacja: Wien
Been thanked: 5 times

Post autor: slowik »

Mi sie podoba.
urodzony 13. grudnia 1981....
Awatar użytkownika
Wojpajek
Captain
Posty: 934
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:59
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Post autor: Wojpajek »

Uważam, że banner jest dobry. Najlepszy z tych, które widziałem :)
Bogus_law
Captain
Posty: 833
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 11:58
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Bogus_law »

Myślę że ostatni wzór jest najlepszy z wszystkich.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2489 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

No to baner już jest. Może kiedyś zrobimy lepszy, ale myślę, że jak na razie ten też nie jest zły.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
tstaszek
Adjoint
Posty: 728
Rejestracja: sobota, 18 marca 2006, 19:06
Lokalizacja: SKĄD SIĘ DA

Post autor: tstaszek »

Jeśli mogę się wypowiedzieć to muszę przyznać, że się mię podobywuje ów baner :). Fajny jest on :).
Awatar użytkownika
ozy
Tai-sa
Posty: 1498
Rejestracja: czwartek, 30 marca 2006, 10:30
Lokalizacja: Opole

Post autor: ozy »

Jest okej.

A Napcio wygląda jakby schylał się nad planszą :D
Farewell, leave the shore to an ocean wide and untamed
Hold your shield high, let the wind bring your enemy your nightmare
Awatar użytkownika
Teufel
Legatus Legionis
Posty: 2424
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:55
Lokalizacja: Stadt Thorn/Festung Posen
Has thanked: 17 times
Been thanked: 53 times

Post autor: Teufel »

A ja uważam, że bardzo przecietny, takie niewiadomo co, facet na bannerze wygląda jakby się obraził na kogoś a nie jak Napoleon :), o wiele lepszy był banner z kawalerią (chyba XVII wieczną)...
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2489 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Możemy zmieniać do jakiś czas - słowik dopracuje swój i też będzie ok.

Ja się tylko muszę już wziąć za sprawy wymiany banerów, stąd przewlekać nie ma co..
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Nico
Général de Division
Posty: 3838
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 10:50

Post autor: Nico »

Bardzo dobry banner :) :!:
Niech żyje Napoleon! - wołaj ludzie tkliwy
niech żyje po tysiąc lat (kto z nas będzie żywy),
Niech Polak ostatni z tym czuciem umiera
A hasło: Napoleon! niech mu usta zwiera!
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Szczerze, to slaby ten banner - ale skoro nie czujecie designu, to nie bede z motyka na slonce lazł.
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Wojpajek
Captain
Posty: 934
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:59
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Post autor: Wojpajek »

Szczerze to ten baner jest dobry :) Nastrojowy, napis widoczny... można pomyśleć nad czymś lepszym zawsze.... Kolorystyka stonowana, nie jest agresywny, oko na nim odpoczywa. Napisy - jest to najwyraźniejszy napis jaki widziałem we wszystkich propozycjach. Co do postaci - nie wygląda na obrażoną tylko na myślącą, czuwającą, oczekującą efektu - wieści - rozkazu etc....
Acha i design czujemy dobrze :cool:
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Raleen pisze:Rzeczywiście :D , ale kolory wzięte oryginalne z tego obrazu, wziął też kumpal z niego większą rozdzielczosc. A Ty jakieś różowe tło dorobiłeś do swojej wersji :D Coś lubisz różowy kolor Jarku :P Najpierw kolory forum Res Publici, a teraz ten baner :)
Prosta sprawa - napisalem w googlu "borodino" znalazlem obraz, zrobilem banner. Kolory to sprawa drugorzedna. Gdybym znalazl obraz w takich barwach jak powyzej, to napisy bylyby brązowe.
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2489 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Na pewno, moim zdaniem lepsze to niż sama głowa. Sama głowa to może być dobra na baner dawany innym stronom i z tego może skorzystam, ale na stronę główną to ja tego nie czuję. Chyba że macie jeszcze jakieś propozycje to wklejajcie. Jak dotychczas wszystkie uważnie przeglądałem jak widać. :)

Nie pierwszy to baner i nie ostatni... :)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Wojpajek pisze: Acha i design czujemy dobrze :cool:
Acha, zdeformowane fonty. Najtanszy zabieg graficzny. Gorsze moze byc tylko uzycie trzeciego kroju czcionki bo dwie już są.

Proponuje spojrzec na forum PoG, tam byly dobrze zaprojektowane bannery i loga. TiS tez ma ladne. Przy calym szacunku, nasze to zupelna amatorszczyzna nie majaca nic wspolnego z projektem. Nasz projekt wyglada tak jak go autor potrafi zaprojektowac a ze brakuje troche warsztatu to i efekt jak widac.
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Wojpajek
Captain
Posty: 934
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:59
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Post autor: Wojpajek »

Najtanszy zabieg graficzny.
Tanie nie znaczy gorsze.
Czcionka miejscami jest lekko krzywa ale można to łatwo skorygować... Ale na szczęście ktoś kto to robił, nie ma problemu z doborem kolorów i chwała mu za to.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”