Nazwa działu administracyjnego

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.

Jak ma się nazywać ten dział?

Czas głosowania minął piątek, 13 kwietnia 2007, 18:42

1. Administracya
8
53%
2. Administracja
7
47%
3. Jeszcze inaczej (napisz w poście jak)
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 15
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2515 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Przepraszam to w sumie bardziej moja wina, bo opis działu był trochę długi i stąd to skróciłem. Przepraszam Nico.. :oops:
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
ozy
Tai-sa
Posty: 1498
Rejestracja: czwartek, 30 marca 2006, 10:30
Lokalizacja: Opole

Post autor: ozy »

Chevau-léger pisze:Drogi ozy (pozwól, że wstrzymam się od określania Cię za pomocą Twojej rangi),

Jakkolwiek wymawia się tą spółgłoskę w kraju kwitnącej wiśni u nas obowiązują reguły polskiej ortografii i wymowy (ustawa o języku polskim), nie sądzę by było inaczej na tym zacnym forum :wink: . Niniejszym pokornie suplikuję u wysokiej władzy forum by uwolniła Cię od tej "paskudnej" rangi czy to przez awans czy też przez pominięcie tego jakże krzywdzącego dla Polaka stopnia w hierarchii stopni Cesarstwa.
Dziękuję za troskę ale nie skorzystam, nie jestem małostkowy :)
Farewell, leave the shore to an ocean wide and untamed
Hold your shield high, let the wind bring your enemy your nightmare
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2515 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Jak w poprzednich ankietach tak i w przypadku tej - na głosowanie jest 10 dni. Skończy się akurat 13 albo 14 czyli w okolicach najbliższego spotkania na Smolnej.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2515 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

10 dni minęło, ankieta zakończona. Jak widać stara gwardia trzyma się mocno i zostaje po staremu. Też myślę, że to lepsze rozwiązanie.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Stara gwardia w liczbie 8 osób :)

Nie wiem po co ta "Administracya" - bo to jedyna nazwa działu stylizowana na staropolszczyzne, jesli juz ma byc forum w tej konwencji, to zmieniajmy wszystko.
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Andy
Grossadmiral
Posty: 9508
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Andy »

Raz - to jest dowcip. Dwadzieścia razy - to jest kiepski dowcip. :wink:

Nb. masz jeszcze "Grenadyera". :)
Never in the field of human conflict has so much been owed by so many to so few...
Premier Winston Churchill, 20 sierpnia 1940 r.
...and for so little.
Porucznik pilot Michael Appleby, dzienny żołd 14 szylingów i 6 pensów
Awatar użytkownika
Wojpajek
Captain
Posty: 934
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:59
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Post autor: Wojpajek »

Ja tez nie kumam tej niekonsekwencji w nazewnictwie... dziwne to... Trochę jak barokowy portal na super nowoczesnej bryle budynku....
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Ale pojechales Wojpajek - ja taki eklektyzm to bym akurat calkiem zrozumial :)
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2515 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

comandante pisze:Stara gwardia w liczbie 8 osob :)

Nie wiem po co ta "Administracya" - bo to jedyna nazwa działu stylizowana na staropolszczyzne, jesli juz ma byc forum w tej konwencji, to zmieniajmy wszystko
Większość tak czy inaczej. Nikomu poza Tobą i kilkoma częściej udzielającymi się osobami dotychczasowa nazwa nie przeszkadza. Sorry Winnetou :) .

Jak widać choćby z Waszej dyskusji doskonale pasuje tu powiedzenie "dwóch Polaków, trzy poglądy".
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Nico
Général de Division
Posty: 3838
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 10:50

Post autor: Nico »

Ufff 3000 post dobije sobie tutaj. Chciałem tylko powiedzieć, wyrazić opinię, uwagę itp. itd. że takie ankiety, topici dotyczące duperel :P są całkowicie niepotrzebne. Zaśmiecają forum, sprawiają że baza forum jest coraz większa o posty nie wnoszące nic merytorycznego, a jak wiadomo im większa baza forum tym wolniej ciut wszystko idzie (ziarnko do ziarnka...).

Raleenie naprawdę uważam, że taką sprawę powinieneś rozwiązać poprzez priv msg w gronie moderatorów. Demokracja to najgorszy sposób władzy, chyba to wiesz :).

A poza tym - 3000 post :twisted: :!: :cool:
Niech żyje Napoleon! - wołaj ludzie tkliwy
niech żyje po tysiąc lat (kto z nas będzie żywy),
Niech Polak ostatni z tym czuciem umiera
A hasło: Napoleon! niech mu usta zwiera!
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Raleen pisze:Nikomu poza Tobą i kilkoma częściej udzielającymi się osobami dotychczasowa nazwa nie przeszkadza.
Czyli przeszkadza tym, ktorzy sie najbardziej udzielaja? To ja ich namowie do bojkotu forum dopoki zmiana nie ulegnie nazwie. Wtedy mam nadzieje pojmiesz, ze glosowania sie w takich kwestiach nie robi, bo nie kazdy glos wazy tyle samo? Musze naprawde to robic? :?
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Andy
Grossadmiral
Posty: 9508
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Andy »

Nico: gratulacje!

Oto czołówka - powyżej tysiąca postów (stan na 15 IV 2007 r., godz. 21.50):
1. Raleen - 7872 postów
2. Andy - 4182
3. Słowik - 4018
4. Strategos - 3253
5. Nico - 3000
6. Jenerał von Auffenberg - 2476
7. Archanioł - 2303
8. Comandante - 1875
9. Darth Stalin - 1706
10. Andreas von Breslau - 1157
11. cdc9 - 1150
12. RAJ - 1143
13. Anomander Rake - 1063

Nie uwzględniłem sytuacji, gdy ktoś występował pod kilkoma nickami (np. na forum Gier Wojennych).
Never in the field of human conflict has so much been owed by so many to so few...
Premier Winston Churchill, 20 sierpnia 1940 r.
...and for so little.
Porucznik pilot Michael Appleby, dzienny żołd 14 szylingów i 6 pensów
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2515 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

comandante pisze:
Raleen pisze:Nikomu poza Tobą i kilkoma częściej udzielającymi się osobami dotychczasowa nazwa nie przeszkadza.
Czyli przeszkadza tym, ktorzy sie najbardziej udzielaja? To ja ich namowie do bojkotu forum dopoki zmiana nie ulegnie nazwie. Wtedy mam nadzieje pojmiesz, ze glosowania sie w takich kwestiach nie robi, bo nie kazdy glos wazy tyle samo? Musze naprawde to robic? :?
Liczba postów nie odzwierciedla wyłącznie tego kto się ile udziela, bo wiele rzeczy było przenoszonych, po drugie nie wiemy jak głosowało wiele osób, które również mają na tym forum dużo postów. Poza tym nie akceptuję tego rodzaju form rozmowy i tego rodzaju nacisków i bardzo źle to widzę - jeśli komuś się zdaje, że w ten sposób cokolwiek ze mną załatwi to się myli. Ja prowadzę to forum i ja o tym ostatecznie decyduję. Jak założyłem ankietę, to nikt nie protestował, dopiero jak okazało się, że wyniki są inne niż oczekiwania jednej z osób pojawiają się protesty. Mi również osobiście nie pasuje 'Administracja', wolę 'Administracyę'.

Andy pisze:Oto czołówka - powyżej tysiąca postów (stan na 15 IV 2007 r., godz. 21.50):
1. Raleen - 7872 postów
2. Andy - 4182
3. Słowik - 4018
4. Strategos - 3253
5. Nico - 3000
6. Jenerał von Auffenberg - 2476
7. Archanioł - 2303
8. Comandante - 1875
9. Darth Stalin - 1706
10. Andreas von Breslau - 1157
11. cdc9 - 1150
12. RAJ - 1143
13. Anomander Rake - 1063

Nie uwzględniłem sytuacji, gdy ktoś występował pod kilkoma nickami (np. na forum Gier Wojennych).
A skoro już o liczbie postów.

Andy i cdc9 widzę, że mają takie samo zdanie jak ja, Słowika chyba też namówię w razie czego - po zsumowaniu postów nas czterech wychodzi mi, że mamy 17200 z hakiem, zaś Ty oraz Strategos macie 5000, doliczając nawet ozy'ego i Wojpajka gdzieś koło 6500 - to jak już bawimy się w arytmetykę. Sądzę, że biorąc pod uwagę, sympatie napoleońskie Nico dałby się może przekonać :wink: - to razem byśmy mieli 20 000 :) czyli biorąc jeszcze pod uwagę, że Auffenberg jest nieobecny, nawet jak zliczysz posty wszystkich pozostałych, mamy więcej :) Tak więc nawet stosując zaproponowane przez Ciebie kryterium wychodzi na to samo co wyszło w ankiecie.

Co do demokracji, uważam, że są sprawy, przy których śmiało może decydować większość forumowiczów w tego rodzaju ankiecie. Przez to forum jest bardziej dopasowane do oczekiwań szerszego grona ludzi i więcej osób może czuć się za nie odpowiedzialnymi, a nie tylko wąska grupa moderatorów. A głosują zwykle i tak ci najbardziej zainteresowani i aktywni (choć niekoniecznie najwięcej piszący).
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
slowik
Generaloberst
Posty: 4838
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:00
Lokalizacja: Wien
Been thanked: 5 times

Post autor: slowik »

A moze powinnismy zawiesic to forum bo w sprawie nazwy dzialu Administracyjnego sa roznice zdan? :roll:
Przeciez to nie jest jakas naprawde wazna sprawa. Jednym podoba sie to, innym cos innego. Nie ma ciekawszych tematow na dyskusje?
urodzony 13. grudnia 1981....
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

A dlaczego mam szukac ciekawszych? Jak proponuje ciekawsze, to nikt nie pisze a jak rozmawiamy o nazwie dzialu, to kazdy sie wypowiada :)

OK. Luz. Nikogo do bojkotu forum nie bede namawial, nie po to je budujemy, zeby teraz sie klocic o "y". Mnie po prostu ta "administracya" drazni. Byc moze mamy inne poczucie humoru.
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”