Nazwa działu administracyjnego

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.

Jak ma się nazywać ten dział?

Czas głosowania minął piątek, 13 kwietnia 2007, 18:42

1. Administracya
8
53%
2. Administracja
7
47%
3. Jeszcze inaczej (napisz w poście jak)
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 15
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3967 times
Been thanked: 2526 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

No właśnie, ja z kolei mam skojarzenia z niegdysiejszą dyskusją o tym czy Grenadyer w nazwie działu na dole ma być 'Wąsaty' czy 'Pijany'. Spieramy się o głupoty.

Lepiej zajmij się comandante zrobieniem dobrego banerka. Tu akurat możesz dużo wnieść. Pewnie poza Tobą w najbliższym czasie się tym nie zajmie, więc jak tam zrobisz, byle w miarę sensownie, tak będzie. A to jest dużo ważniejsze niż "y" w nazwie działu.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
slowik
Generaloberst
Posty: 4838
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:00
Lokalizacja: Wien
Been thanked: 5 times

Post autor: slowik »

A dlaczego mam szukac ciekawszych? Jak proponuje ciekawsze, to nikt nie pisze a jak rozmawiamy o nazwie dzialu, to kazdy sie wypowiada
Wypowiadanie sie a spieranie sie to wie rozne rzeczy :) Co do pisania to nie jest tak zle ;)

Niemniej, fajnie by bylo gdyby nie bylo klotni z powodu "y".
urodzony 13. grudnia 1981....
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Raleen pisze:Lepiej zajmij się comandante zrobieniem dobrego banerka.
Ja nie banerek robie tylko logotyp :P

I zrobilem nawet nowy ale cos mi go nie chce ladnie pokazac w jpegu wiec musicie poczekac.
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”