Polityka na forum

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Przypominam, że mamy "stare" forum gdzie jest chyba jeszcze (dawno nie sprawdzałem) dział polityka. Jak ktoś ma ochotę/potrzebę to właśnie tam powinien się udać.

Może otworzyć dział "Polityka" w którym będzie tylko link na "stare" forum :?:
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Awatar użytkownika
Andreas von Breslau
Kapitän zur See
Posty: 1625
Rejestracja: środa, 17 maja 2006, 12:10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andreas von Breslau »

Wg mnie to co się od jakiegoś czasu dzieje w Shoutboxie kwalifikuje toto do całkowitego zamknięcia. Ilekroć tam zaglądam, to mnie szlag trafia.
Ostatnio zmieniony piątek, 4 maja 2007, 14:06 przez Andreas von Breslau, łącznie zmieniany 1 raz.
Muss ich sterben, will ich fallen
Awatar użytkownika
Andy
Grossadmiral
Posty: 9508
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Andy »

Mnie też i dlatego czasem puszczają mi nerwy. Ale znów obiecuję poprawę.
Never in the field of human conflict has so much been owed by so many to so few...
Premier Winston Churchill, 20 sierpnia 1940 r.
...and for so little.
Porucznik pilot Michael Appleby, dzienny żołd 14 szylingów i 6 pensów
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Utworzenie dzialu przeznaczonego na dyskusje polityczne to pierwszy krok w stone smierci tego forum.

Naprawde Wam na tym zalezy, zeby wszyscy sie na wszystkich poobrazali? :roll:
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
slowik
Generaloberst
Posty: 4838
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:00
Lokalizacja: Wien
Been thanked: 5 times

Post autor: slowik »

Moze nie oznaczalo by to smierci ale na pewno by bylo niezbyt pomocne ;)

Nie rozumiem jednego: przeciez jest link na prastare forum gdzie zainteresowani moga dyskutowac na temat polityki. Niekorzystanie z owego jest dla mnie oznaka ze ktos tak naprawde nie chce dyskutowac a raczej woli emocjonalnie i wyrzutnie z siebie to wydawac na tym forum. Czy jest to konieczne mimo ze istnieje platforma gdzie zainteresowani moga sie pobawic? Wydaje mi sie ze nie...
urodzony 13. grudnia 1981....
Awatar użytkownika
Strategos
Censor
Posty: 8264
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:53
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Strategos »

Jestem za wentylem bezpieczeństwa w ShoutBoxie i niczym więcej jeśli chodzi o politykę .
Comandante ma świętą rację.

PS Oczywiście chodzi o Polskę i jej współczesne sprawy polityczne.
"Bądź szybki jak wicher, spokojny jak las, napastliwy i żarłoczny jak ogień, niewzruszony jak góra, nieprzenikniony jak ciemność, nagły jak piorun"

Sun Tzu
Awatar użytkownika
Nico
Général de Division
Posty: 3838
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 10:50

Post autor: Nico »

Żadnej cenzury w shoutboxie :P !!!
Niech żyje Napoleon! - wołaj ludzie tkliwy
niech żyje po tysiąc lat (kto z nas będzie żywy),
Niech Polak ostatni z tym czuciem umiera
A hasło: Napoleon! niech mu usta zwiera!
Awatar użytkownika
Takeo Takagi
Shosa
Posty: 1009
Rejestracja: piątek, 17 listopada 2006, 12:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Takeo Takagi »

comandante pisze:Naprawde Wam na tym zalezy, zeby wszyscy sie na wszystkich poobrazali? :roll:
Inaczej widzę takie forum polityczne - jako że czasem w różnych tematach schodzimy na politykę, to moderatorzy takie posty by wycinali i wrzucali do "politycznego kosza", gdzie dalej dyskutanci mogliby się między sobą spierać, nie zaśmiecając właściwego forum. Wątpię, by nagle ktoś chciał zaczynać np. taki temat, jak "nienawidzę komuchów", "nienawidzę faszystów" ;)
Awatar użytkownika
Jasz
Général de Brigade
Posty: 2146
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jasz »

No nie wiem, tu już dochodziło prawie do rękoczynów z powodu gier więc strach pomyśleć co byłoby przy polityce.
Po co nam to :?:
Awatar użytkownika
Karel W.F.M. Doorman
Admiraal van de Vloot
Posty: 10385
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:24
Lokalizacja: lichte kruiser HrMs "De Ruyter"
Has thanked: 2025 times
Been thanked: 2759 times

Post autor: Karel W.F.M. Doorman »

Ja też jestem przeciw forum politycznemu. Szkoda nerwów...
Follow me!
Kontradmirał Karel Doorman do swoich podwładnych, Morze Jawajskie, 27 lutego 1942 roku.
Awatar użytkownika
Nico
Général de Division
Posty: 3838
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 10:50

Post autor: Nico »

Jasz pisze:No nie wiem, tu już dochodziło prawie do rękoczynów z powodu gier więc strach pomyśleć co byłoby przy polityce.
Po co nam to :?:
Jakie rękoczyny, to spokojne forum :).
Niech żyje Napoleon! - wołaj ludzie tkliwy
niech żyje po tysiąc lat (kto z nas będzie żywy),
Niech Polak ostatni z tym czuciem umiera
A hasło: Napoleon! niech mu usta zwiera!
Awatar użytkownika
Strategos
Censor
Posty: 8264
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:53
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Strategos »

Jaszowi chodziło w tej przenośni o wirtualne rękoczyny. :)
"Bądź szybki jak wicher, spokojny jak las, napastliwy i żarłoczny jak ogień, niewzruszony jak góra, nieprzenikniony jak ciemność, nagły jak piorun"

Sun Tzu
Awatar użytkownika
Leo
Colonel
Posty: 1594
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:08
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 14 times

Post autor: Leo »

Jestem zdecydowanie przeciw działowi politycznemu. Jak pisał Commandante, to zabije nasze Forum. Jeśli ktoś lubi takie dyskusje to naprawdę może sobie znaleźć inne fora.
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Wiecie co? Wnerwia mnie, ze zaczynacie stosowac metode kropli drazacej skale. Najpierw powstaje folder "wspolczesne konflikty zbrojne" do ktorego zaczyna sie wrzucac tematy na temat "wspolczesnych konfliktow" w rozumieniu miedzynarodowym (Estonia, gaz, integracja europejska), ktore zbrojne nie sa. A potem ladujecie tam juz wewnetrzna polityke. Nie wiem po co i na jakiej zasadzie.

Domagam sie likwidowania postow o charakterze politycznym. Jesli to sie nie bedzie dzialo, to przepowiadam smierc tego forum w ciagu najblizszego pol roku. I nie bedzie mi go wcale zal zostawiac, bo pierwsze oznaki choroby juz sa. A jak sie to konczy pokazal nam doskonale przypadek kliniczny forum PoG.

Ci, ktorzy sie upieraja, zeby tu pisac o polityce, to moim zdaniem krotkowzroczni durnie (tak, mozecie czuc sie w tym wypadku dotknieci - i bardzo slusznie) , ktorzy dzisiaj chca wolnosci wypowiedzi na tematy polityczne a kiedy dojdzie do spiec na tym polu beda krzyczec o jednosci srodowiska i potrzebie jednoczenia sie. Naprawde nie widzicie zwiazku? Mamy sie tu zajmowac i wypowiadac na temat tego co nas laczy - wspolnego hobby a nie na tematy intymne (tak to ladnie rozumieja Czesi) - wyznania, orientacji seksualniej i politycznej.
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Nico
Général de Division
Posty: 3838
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 10:50

Post autor: Nico »

Sam piszesz w temacie, a teraz marudzisz :P.

Chciałem jednocześnie zaprotestować i żądam usunięcia mi ostrzeżenia. W REGULAMINIE FORUM nie ma zakazu pisania o polityce. Moderatorzy też się mają stosować do regulaminów i działać zgodnie z nim. Jeśli polityka jest zakazana, proszę mi wskazać punkt mówiący o tym w REGULAMINIE FORUM.

Dostałem też ponoć za pisanie nie na temat. To już hipokryzja. Mam wskazać dziesiątki tematów, gdzie pisano nie na temat, były luźne dyskusje? Żadnych ostrzeżeń z tego powodu nie dawano.
Ostatnio zmieniony sobota, 19 maja 2007, 14:56 przez Nico, łącznie zmieniany 1 raz.
Niech żyje Napoleon! - wołaj ludzie tkliwy
niech żyje po tysiąc lat (kto z nas będzie żywy),
Niech Polak ostatni z tym czuciem umiera
A hasło: Napoleon! niech mu usta zwiera!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”