18 LAT FORUM STRATEGIE

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Ogmios
Lieutenant
Posty: 509
Rejestracja: wtorek, 27 lutego 2018, 20:00
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Has thanked: 39 times
Been thanked: 104 times

Re: 18 LAT FORUM STRATEGIE

Post autor: Ogmios »

Gratulacje!
Awatar użytkownika
Karel W.F.M. Doorman
Admiraal van de Vloot
Posty: 10588
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:24
Lokalizacja: lichte kruiser HrMs "De Ruyter"
Has thanked: 2104 times
Been thanked: 2831 times

Re: 18 LAT FORUM STRATEGIE

Post autor: Karel W.F.M. Doorman »

Ja się cieszę, że jest normalne miejsce do dyskusji i prezentowania własnych i cudzych poglądów.
Follow me!
Kontradmirał Karel Doorman do swoich podwładnych, Morze Jawajskie, 27 lutego 1942 roku.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43400
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Re: 18 LAT FORUM STRATEGIE

Post autor: Raleen »

Kto chce się jeszcze wpisać rocznicowo - zapraszam. Zostawiam wątek na widoku do końca weekendu.

Ostatnio dużo się działo tyle, że bardziej były to rzeczy związane z forum, ale dziejące się poza nim. Teraz przychodzi spokojniejszy okres, kiedy mam nadzieję będzie więcej czasu na to żeby poforumować. Jak zaczynał się ten rok, obiecywałem sobie, że bardziej zajmę się recenzjami planszówek, ale różne inne aktywności, często pilniejsze, ważniejsze itd. sprawiały, że schodziło to na dalszy plan. Jeszcze inna sprawa, że przynajmniej dla mnie recenzje planszówek są jednymi z najbardziej wymagających tekstów. Mam nadzieję, że w najbliższych miesiącach uda się tutaj trochę poprawić statystyki. Podobnie co do niektórych dyskusji na forum, gdzie niekiedy brakowało czasu, żeby pociągnąć temat.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Jarek
Général en Chef
Posty: 4621
Rejestracja: środa, 7 lutego 2007, 10:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Has thanked: 9 times
Been thanked: 85 times

Re: 18 LAT FORUM STRATEGIE

Post autor: Jarek »

I ja gratuluję. Dzięki Raleen za Twoją pracę i wytrwałość. Dzięki że mnie tu kiedyś zawołałeś :)
Pozdrawiam wszystkich, ostatnio niezbyt często tu zaglądałem, ale powoli życiowe zawieruchy się wyciszają, więc mam nadzieję że się poprawię.
18 lat!!??, ale my starzy się robimy.
Awatar użytkownika
ChevalierVernix
Sous-lieutenant
Posty: 449
Rejestracja: poniedziałek, 6 września 2010, 19:25
Lokalizacja: obecnie Białystok
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: 18 LAT FORUM STRATEGIE

Post autor: ChevalierVernix »

Ja również gratuluję i pozdrawiam serdecznie wszystkich. Mam dużo miłych wspomnień związanych z tym miejscem. Nie piszę, ale cały czas regularnie zaglądam, do starych wątków również :)
j1023
Adjudant
Posty: 245
Rejestracja: czwartek, 31 grudnia 2009, 09:47
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 135 times
Been thanked: 58 times

Re: 18 LAT FORUM STRATEGIE

Post autor: j1023 »

Gratuluję! 18 lat to szmat czasu szczególnie w tym dynamicznie zmieniającym się świecie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”