Powitanie - parę słów o forum

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Ano tak mi gadają, że za łatwo rozdaję te moderki, ale co tam ;)

Propozycja była też na za miesiąc tak.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
KaDek
Carabinier
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek, 12 listopada 2007, 15:12
Lokalizacja: Świdwin
Kontakt:

Post autor: KaDek »

Witam wszystkich serdecznie ! jestem Kuba :) 14 lat :)

Zapraszam również na moje forum www.forumwojenne.fora.pl
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Witaj Kubo!

Cieszymy się, że wpadłeś.

Mam nadzieję, że z czasem się wciągniesz.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
KaDek
Carabinier
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek, 12 listopada 2007, 15:12
Lokalizacja: Świdwin
Kontakt:

Post autor: KaDek »

Też mam taką nadzieję :)
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Może zamiast zakładać własne forum i wywarzać otwarte drzwi po prostu skupisz sie na naszym forum. Zaszczyt większy i możesz szybko awansować :wink: (wiem coś o tym :wink: ). A tak tylko się natrudzisz ale próbować możesz.
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
KaDek
Carabinier
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek, 12 listopada 2007, 15:12
Lokalizacja: Świdwin
Kontakt:

Post autor: KaDek »

Ja jestem na 4 forach waszym , moim , Call of duty , Lord of the rings :)

Ja założyłem swoje forum co chcę je mieć , bo tak fajnie jest mieć własne forum , al na waszym też będę dużo pisał :)
Awatar użytkownika
Takeo Takagi
Shosa
Posty: 1009
Rejestracja: piątek, 17 listopada 2006, 12:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Takeo Takagi »

KaDek pisze:Ja założyłem swoje forum co chcę je mieć , bo tak fajnie jest mieć własne forum
Czyżby mnie coś ominęło w życiu, o czym nie wiem? ;)

Poza tym chyba byłem niegrzeczny, bo sam się nie przywitałem na forum. Trzeba nadrobić braki.
Cześć. Jestem Takeo. Jestem na forum od roku bez 4 dni. Mam nadzieję, że nadal fajnie będzie się nam wspólnie pisać. W ogóle wszyscy są zajebiści tutaj ;)
Ciasteczko po prostu mi się należy.
Awatar użytkownika
KaDek
Carabinier
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek, 12 listopada 2007, 15:12
Lokalizacja: Świdwin
Kontakt:

Post autor: KaDek »

Witaj Takeo !
Awatar użytkownika
Takeo Takagi
Shosa
Posty: 1009
Rejestracja: piątek, 17 listopada 2006, 12:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Takeo Takagi »

Witaj KaDek!
Ciasteczko po prostu mi się należy.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Takeo Takagi pisze:
KaDek pisze:Ja założyłem swoje forum co chcę je mieć , bo tak fajnie jest mieć własne forum
Czyżby mnie coś ominęło w życiu, o czym nie wiem? ;)

Poza tym chyba byłem niegrzeczny, bo sam się nie przywitałem na forum. Trzeba nadrobić braki.
Cześć. Jestem Takeo. Jestem na forum od roku bez 4 dni. Mam nadzieję, że nadal fajnie będzie się nam wspólnie pisać. W ogóle wszyscy są zajebiści tutaj ;)
Ty to umiesz rozmawiać z młodzieżą! ;)

KaDeku, Arteusz Ci dobrze radzi, o tyle, że samo założenie nowego forum jeszcze niczego Ci nie zapewni, natomiast rozkręcenie go to naprawdę dużo roboty, i nie zawsze się udaje. A administracja też pochłania sporo czasu, sam coś o tym wiem :) . W każdym razie samym wklejaniem linków itp. działaniami na pewno nie sprawisz, że forum się rozwinie.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
KaDek
Carabinier
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek, 12 listopada 2007, 15:12
Lokalizacja: Świdwin
Kontakt:

Post autor: KaDek »

Raleen a jak Ty sprawiłeś , że twoje forum aż tak się rozkręciło? Może z czegoś z korzystam niedługo 10000 postów Ci trzepnie :)
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Raleen - muszę zapamiętać zwrot "...10000 Ci trzepnie." :D
Niezłe, to gdzie impreza :wink: Wszyscy zaproszeni? :D
A tak na poważnie - KaDek tu tak naprawdę nie o ilość idzie, tylko jakość oraz o porządnych ludzi, którzy wiedzą czego naprawdę chcą.

Byłbym zapomniał. Witaj Takeo Takagi ! :wink:
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
KaDek
Carabinier
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek, 12 listopada 2007, 15:12
Lokalizacja: Świdwin
Kontakt:

Post autor: KaDek »

No co takie słowo akurat dobrałem :D :P
Awatar użytkownika
Takeo Takagi
Shosa
Posty: 1009
Rejestracja: piątek, 17 listopada 2006, 12:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Takeo Takagi »

Witaj Arteuszu! Cześć Raleen! Hello World!!! :D
Ciasteczko po prostu mi się należy.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

KaDek pisze:Raleen a jak Ty sprawiłeś , że twoje forum aż tak się rozkręciło ?? może z czegoś z korzystam niedługo 10000 postów Ci trzepnie :)
Cóż, jakby to powiedzieć, jeśli chcesz być adminem to długa droga przed Tobą ;) Sądzę, że w Twoim wieku lepiej jak byś zaangażował się mocniej w jakieś forum i postarał się o moderację.

Co do "trzepania", domyślam się, że chodziło Ci o mój indywidualny licznik postów. Prawdę mówiąc od pewnego momentu staram się raczej, żeby mi za szybko nie "trzepał". Jak admin ma za dużo postów w stosunku do innych to też nie jest dobrze.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”