Połączenie z forum "Operation Overlord"

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3968 times
Been thanked: 2527 times
Kontakt:

Połączenie z forum "Operation Overlord"

Post autor: Raleen »

Witam Wszystkich w ten wyborczy wieczór :)

Mam dobre wieści.

Po odbytych niedawno rozmowach porozumieliśmy się z dragonem, administratorem forum "Operation Overlord", co do połączenia for. Koledzy dołączają do naszego forum i będą mieli tu dział dla swojej ulubionej gry, a ponadto obsadzą przynajmniej w części pozostałe działy gier bitewnych. Naszą intencją jest poszerzanie środowiska miłośników gier wojennych, integracja miłośników gier bitewnych na naszym forum i rozbudowa tej części forum, która poświęcona będzie tymże grom.

Prace jeszcze potrwają, choć z pewnością nie tak długo jak w przypadku forum Ścieżek chwały, czy wcześniej Res Publiki, tym niemniej postanowiłem już ogłosić tę dobrą wiadomość. Sądzę, że w ciągu tego tygodnia powinienem ze wszystkim skończyć.

Przy okazji, chciałem zadeklarować, że jeśli ktoś będzie miał ochotę aktywnie działać na forum i będzie go to interesowało, przewidujemy z czasem poszerzenie grona moderatorów. Wszystkich, którzy tylko mają chęci i ta tematyka jest im nieobca, zapraszam do współpracy. Wychodzę z założenia, że skoro środowisko wargamingu historycznego nie jest zbyt liczne nie warto się dzielić na wiele małych for, na których niewiele się dzieje. Tym też się kierowaliśmy podejmując z dragonem decyzję o połączeniu sił.

Cieszę się, że forum zyska grupę zaawansowanych użytkowników, dla których gry wojenne i historia to nie pierwszyzna. Oby nam się współpracowało jak najlepiej :) . Z obsadą stołków jakoś się z pewnością dogadamy :).

Raleen
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3968 times
Been thanked: 2527 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Przenosiny i połączenie dobiegają końca. Wszystkie posty i konta zostały przeniesione.

INFORMACJA DLA NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW NASZEGO FORUM

Rozesłałem już maile do wszystkich niemających wcześniej u nas kont użytkowników, część dostała już wcześniej na forum OO PW z informacjami.

W razie problemów z kontami bądź innych problemów technicznych z forum, proszę do mnie pisać na adres raleen@gmail.com
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”