Roczek mija

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2515 times
Kontakt:

Roczek mija

Post autor: Raleen »

Dziś mija rok od założenia forum.

Gwoli ścisłości trzeba wspomnieć, że ciut wcześniej działało jeszcze forum Szczecińskie, które do nas dołączyło i Res Publica. Po drodze jeszcze mieliśmy przenosiny...

Ale koniec września to chyba dobra okazja do świętowania, lepsza niż koniec sierpnia :)

Sporo się przez ten roczek działo i sporo pozmieniało. Forum się rozwinęło tak, że wtedy nawet bym nie przypuszczał... :cool:

Jakiś szampan by się przydał, ale póki co możemy tylko wirtualnie :cool:
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
slowik
Generaloberst
Posty: 4838
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:00
Lokalizacja: Wien
Been thanked: 5 times

Post autor: slowik »

No ja sobie pije winko (otworzylem jak przeczytalem ze syn cdc9 ma nowa encyklopedie i tam nalot na Tczew jest poczatkiem agresjii niemiec na Polske) :) wiec i tutaj sie stukne :cool:
urodzony 13. grudnia 1981....
Awatar użytkownika
cdc9
Generał Broni
Posty: 5618
Rejestracja: czwartek, 23 marca 2006, 09:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: cdc9 »

Mam w sobie dwa winka w tym przynajmniej 0,25 mm z okazji roczku. :D Naprawdę fajnie z Wami koledzy - nie rdzewieję. :D
Awatar użytkownika
Andy
Grossadmiral
Posty: 9508
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Andy »

Fajnego chilijskiego caberneta pociągamy ze Strategosem, więc jeden toast będzie za forum. Wiwat!
Never in the field of human conflict has so much been owed by so many to so few...
Premier Winston Churchill, 20 sierpnia 1940 r.
...and for so little.
Porucznik pilot Michael Appleby, dzienny żołd 14 szylingów i 6 pensów
Awatar użytkownika
cdc9
Generał Broni
Posty: 5618
Rejestracja: czwartek, 23 marca 2006, 09:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: cdc9 »

Czołem koledzy - Wasze zdrowie. :D Strategosie pilnuj konkursu i dawaj odznaczenia. :wink:
Awatar użytkownika
Nico
Général de Division
Posty: 3838
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 10:50

Post autor: Nico »

Wraz z pierwszym roczkiem Naszego 'Strategy Empire' ;) proponuje wprowadzić specjalne tytuły - wzorem Napoleońskim, trzeba budować arystokrację nową :> .
Tytuły typu:
- duc de Dalmatie
- prince d'Eckmühl
- comte d'Empire
itp ;)
Niech żyje Napoleon! - wołaj ludzie tkliwy
niech żyje po tysiąc lat (kto z nas będzie żywy),
Niech Polak ostatni z tym czuciem umiera
A hasło: Napoleon! niech mu usta zwiera!
Awatar użytkownika
cdc9
Generał Broni
Posty: 5618
Rejestracja: czwartek, 23 marca 2006, 09:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: cdc9 »

Nico pisze:Wraz z pierwszym roczkiem Naszego 'Strategy Empire' ;) proponuje wprowadzić specjalne tytuły - wzorem Napoleońskim, trzeba budować arystokrację nową :> .
Tytuły typu:
- duc de Dalmatie
- prince d'Eckmühl
- comte d'Empire
itp ;)
Albo Kniaź konkursnyj lub Wielikij kniaź konkursnyj. :D
Awatar użytkownika
slowik
Generaloberst
Posty: 4838
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:00
Lokalizacja: Wien
Been thanked: 5 times

Post autor: slowik »

Ja pije wegierski Muskat...niemniej prost panowie!
urodzony 13. grudnia 1981....
Awatar użytkownika
wujaw
Général de Brigade
Posty: 2075
Rejestracja: sobota, 11 marca 2006, 11:15
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Post autor: wujaw »

Rozpiliśmy z kolegą trzy zacne wina footbalowo, ale widząc odświętną atmosferę na forum wróciłem i toast zacnego Bordeaux (z czwartku, dziś tylko białe) za święto podniosłem. Żeby więcej takich rocznic było!
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2515 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Ja raczyłem się winkiem domowej roboty, a jako że akurat tego poniedziałku nie mam szczególnie zajętego to i dziś będą poprawiny :wink:

Nico, świetny pomysł, brakuje jakichś rang powyżej 5000 itp. można by też dawać za merytoryczne wypowiedzi i doceniać w ten sposób jakość.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Zeka

Post autor: Zeka »

Pozwolę sobie wznieść toast winem bałkańskim :) Naprawdę miło was wszystkich, w pewien sposób, znać.
No i klasyczne - sto lat :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”