250 000 postów na forum

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

250 000 postów na forum

Post autor: Raleen »

250 tys. mil podwodnej żeglugi za nami... I to akurat stuknęło w 9 rocznicę założenia forum.

Cieszę się, że udało nam się minąć kolejną magiczną barierę i z tego, że jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Zajmujemy się na tym forum w większości niszowymi tematami, nie stoi za nim żadne wielkie wydawnictwo, wielki sklep, uniwersytet czy jakaś wielka firma stale je wspierająca. Tym bardziej należy docenić to co udało nam się przez te lata zbudować. Od początku forum było i jest inicjatywą niekomercyjną, i tak już zostanie, niezależnie od tego, że od czasu do czasu angażujemy się w różne przedsięwzięcia komercyjne. Moim zdaniem ta formuła stanowi jedną z tajemnic sukcesu tego przedsięwzięcia i klimatu jaki udało nam się tu stworzyć.

Wiele już napisałem dziś w związku z 9-leciem forum, więc myślę, że jak na jeden dzień wystarczy.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
GRZ
Général de Brigade
Posty: 2695
Rejestracja: niedziela, 10 lipca 2011, 15:26
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 3 times

Re: 250 000 postów na forum

Post autor: GRZ »

Wiele już napisałem dziś w związku z 9-leciem forum, więc myślę, że jak na jeden dzień wystarczy.
Może i racja bo zaraz i tak będziemy Ci gratulować 30k postów. :lol:

Na poważnie: Gratulacje, już dzisiaj drugie! :)
"In war victory is one part planing and nine parts faith"
ale dobre kostki pomagają.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Re: 250 000 postów na forum

Post autor: Raleen »

Gratulować możemy sobie wszyscy, bo wszyscy przecież dołożyli swoją cegiełkę do tego sukcesu! I przy tym pozostańmy :).

Ja co najwyżej mógłbym przyjmować gratulacje "w imieniu Forum", choć to taka trochę karkołomna konstrukcja.

PS. A mówiłem, że dobry sobie dzień wybrałeś na awans.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
GRZ
Général de Brigade
Posty: 2695
Rejestracja: niedziela, 10 lipca 2011, 15:26
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 3 times

Re: 250 000 postów na forum

Post autor: GRZ »

Gdybym się tylko wstrzelił w napisanie tego 250000ego posta. :lol:
Tak z ciekawości: kto?
"In war victory is one part planing and nine parts faith"
ale dobre kostki pomagają.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Re: 250 000 postów na forum

Post autor: Raleen »

Z tego co obserwowałem forum to był Strategos. Nikt inny równolegle nie pisał, więc tu jestem pewien.

Następna okazja dla posiadających wprawne oko i szybkie palce pewnie gdzieś za 2 lata (dwusetkę minęliśmy na początku października 2012).
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
WarHammster
Général de Division
Posty: 3211
Rejestracja: czwartek, 8 marca 2012, 22:56
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 9 times
Been thanked: 7 times
Kontakt:

Re: 250 000 postów na forum

Post autor: WarHammster »

Ryszard i Andrzej mają łącznie około 16% udziału - chwała bohaterom! ;) :D
http://warhammster.blogspot.com/
W żywocie Herborda - starszyzna nie może podjąć żadnej decyzji bez konsultacji z ludem.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Re: 250 000 postów na forum

Post autor: Raleen »

Mój udział spadł ostatnimi czasy z 11% do 10%, ale chyba i tak ciężko w sieci znaleźć administratora z takimi ilościami postów :). Cieszę się, że jest mnie "mniej" a więcej piszą inni - uważam, że to dobry trend.

Udziały udziałami, ale powoli zaczynamy się zbliżać do 300 tys. postów :D .
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Radosław Kotowski
Chui
Posty: 747
Rejestracja: środa, 31 grudnia 2014, 17:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 214 times
Been thanked: 22 times

Re: 250 000 postów na forum

Post autor: Radosław Kotowski »

Powinna być jakaś nagroda ;)
Jak my tu przetrwaliśmy?
Awatar użytkownika
Torgill
General of the Army
Posty: 6209
Rejestracja: poniedziałek, 14 czerwca 2010, 00:00
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 917 times
Been thanked: 434 times
Kontakt:

Re: 250 000 postów na forum

Post autor: Torgill »

Radosław Kotowski pisze:Powinna być jakaś nagroda ;)
Np. 300.000 dziewic :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”