Prośba o pomoc!

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Awatar użytkownika
psborsuk
Lieutenant-Adjudant-Major
Posty: 687
Rejestracja: czwartek, 8 września 2011, 22:43
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 49 times
Been thanked: 32 times

Prośba o pomoc!

Post autor: psborsuk »

Zwracam się z prośbą o pomoc w imieniu dobrego kolegi z forum Solaris7 (na naszym forum również ma konto). Nie jest to fejk... niestety.
U syna kolegi dwa lata temu zdiagnozowano guza mózgu. Operacja przeprowadzona w Polsce udała się, i wydawało się, że najgorsze za nimi. Niestety, w grudniu wykryto kolejne cztery guzy. W Polsce nie mogą już mu pomóc, pozostaje zagranica. Niestety, to kosztuje.
Jeśli macie nadmiarowe środki, będziemy wdzięczni za pomoc.

Link do zbiórki:
https://www.siepomaga.pl/kubus-stankiewicz

Mam nadzieję, że umieściłem temat w dobrym wątku.
Awatar użytkownika
Karel W.F.M. Doorman
Admiraal van de Vloot
Posty: 10534
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:24
Lokalizacja: lichte kruiser HrMs "De Ruyter"
Has thanked: 2080 times
Been thanked: 2810 times

Re: Prośba o pomoc!

Post autor: Karel W.F.M. Doorman »

Jutro przeleje. Niech się Kubuś trzyma!
Follow me!
Kontradmirał Karel Doorman do swoich podwładnych, Morze Jawajskie, 27 lutego 1942 roku.
Awatar użytkownika
psborsuk
Lieutenant-Adjudant-Major
Posty: 687
Rejestracja: czwartek, 8 września 2011, 22:43
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 49 times
Been thanked: 32 times

Re: Prośba o pomoc!

Post autor: psborsuk »

Dziękuję!
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43383
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3946 times
Been thanked: 2510 times
Kontakt:

Re: Prośba o pomoc!

Post autor: Raleen »

Kolega działa od dawna w środowisku wargamingowym i jest nam znany, więc gdyby ktoś miał wątpliwości kto zacz i czy warto, chciałem powiedzieć, że warto.

Mam nadzieję, że się uda.

Żeby ogłoszenie nie zaginęło pod innymi, które się pojawiają w dziale administracji i żeby dotarło szerzej, przypinam je na kilka dni.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”