200 000 postów na forum

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

200 000 postów na forum

Post autor: Raleen »

Chciałem nieśmiało zwrócić uwagę, że zbliżamy się do magicznej liczby 200 tys. postów na forum. Łezka zaczyna mi się w oku kręcić jak patrzę dziś na nasze zacne forum...

Ciekawe kto też napisze tego jubileuszowego posta :) .
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
clown
Général de Division Commandant de place
Posty: 4423
Rejestracja: poniedziałek, 9 stycznia 2006, 17:07
Lokalizacja: Festung Stettin
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: 200 000 postów na forum

Post autor: clown »

Zaproponuj jakąś nagrodę Ryszard, to będziemy mieli wyścig :)
"Cała kraina gier jest oczywiście krainą maniactwa, a jednak rejon gier naśladowczo-wojennych jest w tej krainie bardziej maniacki niż inne rejony. Jak na mój gust, jest to już 'konik' posunięty zbyt daleko, hermetyczny, bez przyszłości."
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Re: 200 000 postów na forum

Post autor: Raleen »

Właśnie jak zdzwoniłem się dziś z Arteuszem, też mi to samo proponował :) . Pomyślę do jutra, mam nadzieję, że przez noc nie nastukacie tych brakujących ok. 70 ;).
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Re: 200 000 postów na forum

Post autor: Raleen »

OK, słowo się rzekło i taka okazja pewnie nieprędko się nadarzy, a że zbliżamy się do mety, więc proponuję dla forumowicza o bystrym oku i wprawnych palcach, który napisze tego 200-tysięcznego posta, wybraną przez niego książkę od wydawnictwa Erica (byle tylko była dostępna... w razie czego będziemy negocjować). Do tego, osobie interesującej się figurkami mogę dorzucić specjalną figurkę przygotowaną przez Wargamera na tegoroczny konwent w Niepołomicach i związaną z miastem (Lubomirski). Tylko pamiętajcie, bawimy się fair, żadnego floodowania i tym podobnych :) .
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Albert Warszawa
Adjoint
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek, 12 listopada 2007, 18:54
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times
Kontakt:

Re: 200 000 postów na forum

Post autor: Albert Warszawa »

No dobra, to czas spróbowac wcelować w ten 200-tysięczny post ;)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Re: 200 000 postów na forum

Post autor: Raleen »

Nie mam fotokomórki (co do sekundy), ale 2 posty wchodzą w grę: Kretusa (temat: Świecino) i Albert Warszawa (temat: Włoski Wiedeń w 2012). Tutaj tylko tnnn może pomóc. Natomiast gdybym miał orzec patrząc na zawartość merytoryczną, to zdecydowanie Kretus :) .
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Albert Warszawa
Adjoint
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek, 12 listopada 2007, 18:54
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times
Kontakt:

Re: 200 000 postów na forum

Post autor: Albert Warszawa »

Raleen pisze:Nie mam fotokomórki (co do sekundy), ale 2 posty wchodzą w grę: Kretusa (temat: Świecino) i Albert Warszawa (temat: Włoski Wiedeń w 2012). Tutaj tylko tnnn może pomóc. Natomiast gdybym miał orzec patrząc na zawartość merytoryczną, to zdecydowanie Kretus :) .
Tak jest, jak napisałem w shoutboxie - nawet jeśli to ja trafiłem, to Kretus zasłużył na książkę :)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Re: 200 000 postów na forum

Post autor: Raleen »

Kretus, zatem książka w Twoje ręce, na zakończenie naszej ludowej forumowej zabawy. Szczegóły dogadamy na PW.

W związku z tym, że minęliśmy okrągłą liczbę postów, dobra to okazja by podziękować wszystkim, którzy biorą udział w naszym forum i tutaj piszą (a także tym, którzy je czytają). Bez Was by tego forum nie było, jakkolwiek banalnie to nie zabrzmi. Zbiegły nam się ostatnio w krótkim czasie: 7 rocznica założenia forum, VII Pola Chwały i minięcie 200 tys. postów. Mam nadzieję, że to forum nadal będzie dla Was przyjaznym miejscem w sieci. Ze swojej strony jako administrator, postaram się dokładać więcej starań, by było bardziej przyjaznym niż do tej pory. Dużo rzeczy przez ostatni rok uporządkowaliśmy i ulepszyliśmy, co pozwala optymistycznie spoglądać w przyszłość.

Dziękuję za to co dotychczas i liczę, że do kolejnej setki dojedziemy w takim samym składzie, poszerzonym o nowych użytkowników.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
GRZ
Général de Brigade
Posty: 2695
Rejestracja: niedziela, 10 lipca 2011, 15:26
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 3 times

Re: 200 000 postów na forum

Post autor: GRZ »

200 kilopostów to całkiem sporo, chciaż to nic przy fakcie że ponad 10% tej liczby wyprodukowała jedna osoba. ;)
"In war victory is one part planing and nine parts faith"
ale dobre kostki pomagają.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”