Administratorzy, status forum

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Nastąpiła zmiana w ramach administracji: Zeka przestał być administratorem. Dzięki Zeko za dotychczasową współpracę.

Administracja forum pozostanie w składzie: ja i słowik, dodatkowo część zadań będzie realizował Grenadyer, który nie czuje się jednak na siłach by ponownie obejmować funkcję administratora, stąd będzie nas wspomagał jako moderator, jak dotychczas.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Zeka

Post autor: Zeka »

Raleen pisze:Nastąpiła zmiana w ramach administracji: Zeka przestał być administratorem. Dzięki Zeko za dotychczasową współpracę.
Proszę bardzo, miło mi było wspomagać administrowanie forum :)
Awatar użytkownika
kadrinazi
Tat-Aluf
Posty: 3578
Rejestracja: wtorek, 9 maja 2006, 12:09
Lokalizacja: Karak Edinburgh
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: kadrinazi »

Dziękujemy zzieleniałemu Zece :cool:
Kontakt tylko na maila
Zeka

Post autor: Zeka »

kadrinazi pisze:Dziękujemy zzieleniałemu Zece :cool:
Zieleń wpływa kojąco na oczy :) To tylko dla waszego dobra ;)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Niedawno nastąpiły zmiany personalne w ramach administracji: Słowik zrezygnował z funkcji administratora. Mimo, że jeszcze przez pewien czas go namawiałem (dlatego dopiero teraz piszę tego posta).

Dziękuję Błażej za dotychczasową owocną współpracę. Jak by co jakaś posadka dla Ciebie zawsze się znajdzie ;) Mam nadzieję, że niejedno jeszcze zdziałamy w temacie planszówek (i nie tylko planszówek).
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Informuję, że grono administracyjne poszerzyło się o Radara. Od dzisiaj Radar będzie administratorem technicznym forum, i jak sama nazwa wskazuje zajmie się sprawami technicznymi, to znaczy wesprze mnie w różnego rodzaju codziennych obowiązkach. Mam nadzieję, że przyczyni się to do usprawnienia działania forum. Od pewnego czasu musiałem zajmować się wszystkim sam, a że ogólnie spraw tych jest dość dużo, nie zawsze ze wszystkim nadążałem. Teraz to się powinno zmienić.

Ponadto od strony merytorycznej Radar zaopiekuje się częścią forum poświęconą rekonstrukcjom historycznym. Znamy się dobrze i to od dość dawna, więc nie wykluczam, że z czasem jego zakres kompetencji ulegnie poszerzeniu.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Radar
First Lieutenant
Posty: 785
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Radar »

Ty już mnie w żetoniki nie mieszaj :lol:

A tak to dostałem czarną robotę, nic nadzwyczajnego, online jestem w sumie od 8 do 16 i zazwyczaj wieczorami, więc jak jakiś błahy problem, chętnie pomogę.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Dobra, dobra, już Ty nie bądź taki skromny :)

Czarnej roboty wiele nie będzie i tak większość jej muszę sam odwalać.. i nie bardzo widzę kogokolwiek kto mógłby mnie w tym zastąpić.

W nieodległej przyszłości postaram się poszerzyć jeszcze nasze grono, tak żeby Administracja była 3-osobowa, jak drzewiej bywało.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Apj został drugim administratorem technicznym. Od dłuższego już czasu i tak wspiera mnie jeśli chodzi o sprawy techniczne związane z administracją forum, więc ta decyzja ma bardziej charakter formalny.

Po zmianach Administracja forum będzie więc 3-osobowa:
Raleen (Główny Administrator)
Radar (Administrator Techniczny)
apj (Administrator Techniczny)

Administratorzy techniczny, jak sama nazwa wskazuje, zajmą się sprawami technicznymi. Najdalej do końca marca mam nadzieję, w pełni wdrożą się do swoich funkcji.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”